Skocz do zawartości

Złe sny...


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

możliwe że za dużo się stresujesz, ja miałem jeszcze bardziej poryte sny, np. że biegłem z ppszą po zrujnowanym mieście i uciekałem przed spadającymi bombami xD Ale kiedy zaliczyłem w szkole matmę przestały mi się śnić bzdury, możliwe że coś Cię stresuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zachować przytomność w śnie. Mi pomaga np. śni ci się znowu felerny wypadek i oczywiście jest tam twoja bliska znajoma (ujmując to łagodnie jak sądzę) noi możesz ją uratować, możesz robić co chcesz. Polecam - http://www.swiadomesny.pl/index.php

EDIT: Poza tym Tiger - Power is back! Nawet sie nie spodziewasz kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dać dziewczynie tabletkę i już...

Chyba ,że chodzisz na jakieś dziwki lub jak się jebi*** ,z każda lepszą szmatą to się używa...

 

witamy w świeci HIV, AIDS i innego syfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełom podstwówki i gimnazjum, a udają, że znają się w temacie. Jacy wy fajni jesteście.

 

...a najbardziej to mi się spodobał post, gdzie ktoś stwierdził, że podać tabletkę i ruchać. Jakaż wybitna znajomość tego, jak działają tabletki antykoncepcyjne, pod wrażeniem jestem wręcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot, nie skumałem ciut. Piszesz jakbyś był na haju, bo "jakiś post" to była wypowiedź dwa posty wyżej nad twoim, ale ok. I właśnie o to mi chodziło - jeżeli dla niego efekt prezerwatyw jest taki sam, jak tabletek antykoncepcyjnych - widać, że nie ma pojęcia, o czym pisze. Moja wiedza też nie jest większa w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot, nie skumałem ciut. Piszesz jakbyś był na haju, bo "jakiś post" to była wypowiedź dwa posty wyżej nad twoim, ale ok. I właśnie o to mi chodziło - jeżeli dla niego efekt prezerwatyw jest taki sam, jak tabletek antykoncepcyjnych - widać, że nie ma pojęcia, o czym pisze. Moja wiedza też nie jest większa w sumie.

Bo się odnosiłem do ogółu postów wyżej. Już się nie czepiaj o byle co na zapas, bo mnie nie podejdziesz tak jak pewnego innego moderatora. Po prostu mnie rozbawił fakt, że 10-14 lat i sobie rozmawiają o seksie, dziwkach i w ogóle, a w całości to brzmiało tak, jakby każdy miał w tym wielki bagaż doświadczenia. A na temat tabletek to wtrąciłem, bo to było coś co mnie najbardziej rozbawiło. Przecież się nie będę zawsze odnosił tylko do posta który jest nad moim. O, nawet teraz też to robię i Ty też tak zrobiłeś :thumbsup: .

 

Tiger, opowiadaj dalej sny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...