Skocz do zawartości

Złe sny...


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż ostatnio mam takie sny złe, a bardziej smutne... W tych snach, mojej koleżance się dzieje coś złego... Na przykład był wypadek, albo leży w szpitalu... Jeśli dalej będę miał takie sny to chyba sam się martwić, mimo że to tylko sny :mellow: . W tej chwili zwracam się do Was, co zrobić aby już takie sny mi się nie śniły...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może nie jest to autentyczne ani wiarygodne, ale moja metoda polega na pomyśleniu o tym przed snem. Tylko, że znając ludzi, powiesz sobie "oby się nie śniło", przyśni się i będziesz miał do mnie pretensje. Musisz się dobrze skupić, ba, musisz postawić się w sytuacji twojej i jej. Problem znika natychmiast. Zaobserwowałem "beznadziejny" efekt, gdy nie chcę mieć głupich snów / koszmarów - nie mam żadnego, tzn. nie pamiętam.

 

Spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja tam mam w sumie podobny sposób ale przed snem po prostu myślę o czymś zupełnie innym, no i ostatni koszmar miałem z 7 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak że jak już jest poranna pora, i za pół godziny mój mózg planuje obudzić resztę ciała, a w między czasie coś mi się śni to mi się to normalnie śni, ale jestem tego świadom że jestem w śnie, czasami jak ten sen jest fajny to próboje sie nie budzic zeby dalej w nim byc.

 

a co do koszmarów, to jak byłem młodszy i jak byłem chory, to śnił mi się co jakiś czas taki koszmar psychiczny dziwny, że słyszałem tysiące głosów "coś ty narobił najlepszego?!!! no ładnie! super!" i jakieś tam takie głosy z echem, i jakieś dziwne sceny, albo jakieś dziwne uczucie widziałem np wielki głaz i mały kwiatek i takie mrowienie czułem.. a jak sie wybudzałem to miałem łzy w oczach byłem cały w szoku i chciałem sobie uciąć ręke albo palec.. lol jak sobie to przypominam to mi ciarki po plecach przechodzą. chyba mi sie wtedy coś w szarych komórkach ,,zapętlało'' ;D

 

a teraz to np. - jeśli można to nazwać koszmarem - śni mi się coś że jestem obezwładniony i ktoś mnię gilgocze, i wtedy już mogę mu zarąbać za to ale sie nagle budze i jestem wkurzony że nie oberwał. raz mama mnie szturchnęła żebym sie obudził a akurat mi się śniło że oddaje temu kolesiowi i walnąłem w mame prawie, a drugi raz to w poręcz od łóżka z pięści zarąbałem

 

 

edit: lolz! zacząłem się wgłębiać w ten koszmar, bo mi sie teraz wlasnie przypomnial i jak tak sobie mysle to musi byc jakis uraz psychiczny...

boję się też dźwięku odkurzacza jak jestem sam w pokoju, prawie że majaczę i się okazuje że chyba w tym śnie też był jakiś taki hałas czy coś w tym stylu rażącego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie koszmary, moje zycie nie mialo by zadnych emocji.

Kocham zwlaszcze te najbardziej porypane koszmary, gdzie ide sobie tunelem po kosmosie i skacze po planetach, gdy tutaj wielki Mickey zaczyna we mnie rzucac szklankami. Szybko uskakuje na poblizszy wiezowiec, po czym spadam w dol do lodowki pelnej lawy. A pozniej ona sie zamyka i sie budze spadajac z domu sasiada, bedac nago.

Ale to tez byl kawalek snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ja tam bym chciał żeby sny z koleżankami mi się spełniały

W tych snach, mojej koleżance się dzieje coś złego... Na przykład był wypadek, albo leży w szpitalu.

Czytaj wszystko.

 

Ja mam sny już tylko wtedy gdy czeka mnie jakaś stresująca sytuacja. Wtedy śni mi się że idę tam gdzie mam iść i za chwilę wszystko jest już za mną. A potem się budzę i okazuje się że muszę to robić jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż ostatnio mam takie sny złe, a bardziej smutne... W tych snach, mojej koleżance się dzieje coś złego... Na przykład był wypadek, albo leży w szpitalu... Jeśli dalej będę miał takie sny to chyba sam się martwić, mimo że to tylko sny :mellow: . W tej chwili zwracam się do Was, co zrobić aby już takie sny mi się nie śniły...?

Is this the real life?

Is this just fantasy?

Caught in a landslide,

No escape from reality

Open your eyes, Look up to the skies and see,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek: W pracy lub w domu lub drogowy - ogarniają Cię wyrzuty sumienia z powodu przeszłych zdarzeń lub nie wyruszaj w żadną podróż lub niedola; Dla zakochanych - kłótnie i awantury; Dla rolnika - kiepskie plony lub straty w inwentarzu; Mieć - groźna choroba lub poważne kłopoty; Wyjść szczęśliwie - poprawa bytu, dla zakochanych - niepowodzenie w miłości, dla rolnika - złe plony lub straty w inwentarzu. Patrz też --> Katastrofa, Wykolejenie.

 

Szpital: Przyjaciół znajdziesz w potrzebie lub ktoś doprowadzi Cię do nędzy; Być w nim - smutna wiadomość lub przykre zdarzenie lub niedomagania; Opuszczać - powrót do zdrowia; Odwiedzać chorych - zapowiedź uzyskania wyższego stanowiska lub polepszenie warunków pracy lub spotkasz kochające serce. Psychiatryczny - nie możesz porozumieć się ze współpracownikami.

 

Krew: płynąca - dobre wiadomości

*czarna - Ciężka choroba

*pić - nadzieje spełnione

*pluć - troska

*zwierzęca - dobre interesy

 

Poszukaj sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...