Skocz do zawartości

Zablokowane Dylemat na NK


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

Tobie by się nieco sportu przydało :) . Warto zacząć od bierek chociażby, a jak już będziesz masterem, to i w szachy będziesz mógł grywać :) .

 

I kurde Staś, zaczynasz coś, a już skończyć to problem. O co ci chodziło dokładnie z tym dawaniem ^^ ? To jakaś dyscyplina sportu nowa :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie by się nieco sportu przydało :) . Warto zacząć od bierek chociażby, a jak już będziesz masterem, to i w szachy będziesz mógł grywać :) .

 

I kurde Staś, zaczynasz coś, a już skończyć to problem. O co ci chodziło dokładnie z tym dawaniem ^^ ? To jakaś dyscyplina sportu nowa :) ?

Tak, twoja stara ją odkryła

 

Ha ha ha. Ha. Ha.... obrażanie innych kłóci się z naszym regulaminem.

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknąłem bo się spam robi, ale wymaga jeszcze mojego małego sprostowania.

 

To jak wytłumaczysz to, że to ja dostałem warna za "szukanie zaczepki"?

Najlepiej w ogóle już nie pisz do mnie, dobra?

Warna dostałeś konkretnie za post który wylądował w koszu.

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=21363

Uznałem go za obraźliwy w stosunku do Slasha, a przede wszystkim idiotyczny.

 

Powinienem też dać ci kolejnego za ten post: "Tak, twoja stara ją odkryła"

Ale niech będzie, że daruję.

 

Od kiedy Platyna jest po mojej stronie? Bardzo ciekawe, użytkownik z tego forum, który ma chyba o mnie najgorsze zdanie i niby stoi po mojej stronie. Wtf?

Ja nie jestem po stronie żadnego z was i mnie proszę w wasze idiotyczne kłótnie nie mieszać. Ja jestem po stronie porządku i nie podobają mi się posty żadnego z was.

Slash próbuje na siłę wszędzie szukać zaczepki, nie mam pojęcia po co, ale jak to się będzie ciągnąć to i on dorobi się w końcu warna.

ch3matic jest jeszcze gorszy, bo nie tylko jest nieznośny, ale jego posty nie prezentują kompletnie żadnego poziomu intelektualnego.

Jak zobaczę waszą kłótnię jeszcze w jakimś temacie to oboje dostaniecie czasowe blokady kont.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...