Skocz do zawartości

Sport


Thobby

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy temat, piłka nożna od 9 lat, bieganie od 3 (puki co 2 maratony i kilka półmaratonów zaliczyłem). Siatkówka okazyjnie ale przy moim niskim wzroście (178cm) to moge się tylko pouśmiechać do niektórych dwumetrowców. Pingla nie nawidzę. Szachy okazyjnie zależy na jakiej lekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że grasz w szachy? Ja umiem klasnąć w pozycji do robienia pompek. Przynajmniej chciałbym umieć :P .

 

stfu! nie mów, że tego nie zrobisz : O

 

ej ludzie nie piszcie o asg bo to nie sport :P

 

@Hunter - jak biegasz maratony jak są od osiemnastki? Czy sam se po prostu trase robisz?

 

Gdzieś to wyczytał : O ciągle w gazecie/necie pisze asg - sport dla wytrałych :o

 

@topic

 

ASG, Paintball i inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thobby: "ej ludzie nie piszcie o asg bo to nie sport"

 

 

"sport-ćwiczenia i gry mające na celu rozwijanie sprawności fizycznej i dążenie we współzawodnictwie do uzyskania jak najlepszych wyników" -definicja ze słownika pwn.

Thobby czasem lepiej zobaczyć definicje słowa obowiązującą w Polsce, powszechnie uznawanej przez obywateli, mającą podłoże kulturalne i naukowe, a nie jak ty używasz słów w znaczeniu jakie tylko Ty znasz i jeszcze wymagasz od nas żebyśmy rozumieli je tak jak tylko ty je rozumiesz :/ nie widzisz tu jakiegoś bezsensownego działania?? Ale nie, pouczaj nas dalej... Jakbyś nie wiedział to nie da się czytać w myślach drugiego człowieka, możemy się jedynie domyślać co myśli, zakładając różne rzeczy, jednakże nie zawsze nasze założenia muszą być trafne, gdyż osoba która jest przedmiotem naszych rozmyślań może nas specjalnie wprowadzać w błąd, a ludzie są tylko ludźmi i też mogą popełniać błędy...

 

Kto mi da prywatne lekcje napina pośladków???? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wracając do Airsoftu, wiem że ASG=Air Soft Gun, jednak brzmi to lepiej niż AS :P

poza tym większośc z nas-maniaków mówi na Arisoft ASG :)

Może i brzmi to bez sensu, ale w naszym języku, przyjęło sie tak mówić, no i już, co ja na to poradzę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...