Skocz do zawartości

ucieczka z labiryntu


kasmilus

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie zaczołem tworzyć już moją kolejną gre :P w której naszym zadaniem jest ucieczka z labiryntu na początku jest troche trudniej przejść przez labirynt niż później ale zato później bedzie więcej stworków do pokonanie ta gra bedzie logiczno-zręcznościowa a tak wracając do tych stworków to pomóżcie mi i podajcie tu pare obrazków z jakimiś stworkami bo mam tylko ducha i ptaka jakiegoś :(

ah tak prawie zapomniałem napisać gdzie jest ta gra https://gmclan.org/up921.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki już pare obrazków więcej jest ale teraz mam problem bo chciałbym zrobić tak aby szło tam coś zbudować ściągnołem przykład ranma_mena ale i tak niewiem jak zrobić nie idzie zbudować nawet jednego obiektu zrobiłem tylko tak że idzie kasować obiekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba tak sie to nazywało no bo tam poprostu bez rysowania ludzików jedną nogą do przodu potem z drugą można było zrobić tak że gościu wystawia nogi ale nieważne ocniajcie dalej jak narazie tylko 2 osoby oceniły aha już kończe chyba tą gre bo niemam już pomysłu ale z 5 minut grania jest chociarz mój brat jeszcze niegdy nie doszedł do 8 rundy

 

 

EDIT

No nareszcie zakończyłem gre jest 12 rund mamy 3 rodzaje stworóków niema w tym czegoś bardzo fajnego można powiedzieć bardzo prosta zręcznościówka i krótka przeszłem w 4 min. a tu macie linkhttps://gmclan.org/up921.htmlplik nazywa sie a7a1dbdb5a.rar

 

P.S.

Jak narazie to moja najlepsza gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...