Skocz do zawartości

Raceria


Roki

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Raceria

 

Gatunek: Gra Wyścigowa

 

Opis: Co do fabuły, to dojdzie w becie, lub pełnej wersji, na razie nie mam natchnienia. Dam zatem opis. Jesteś... człowiekiem, dla którego samochody to całe jego życie, ścigasz się zarabiając pieniądze, a następnie wydając je na coraz lepsze samochody, upgrady itp. Chętnie rozważę każde pomysły :D

 

Planowane:

-Edytor poziomów

-Wyścigi Online

-Lepsze AI przeciwnika

-Więcej rzeczy do kupienia

-Edytor rzeczy

-Mini-gry

 

Autorzy:

Programowanie:
Roki

Fabuła/Opis:
Roki

Grafika:
Roki ( Chcę tu podziękować PoxiPolowi, za szkic fana.)

Dźwięki:
Roki ( Na razie brak, a co do muzyki, można odtwarzać swoją.)

Screeny:

Wszystkie fotki z tej samej mapki!

Screen 1

Screen 2

Screen 3

 

 

Chciałbym też zaprosić na stronę Ediakar Studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się grafika i efekt ognia. Fajnie by bylo jakby fizyka była dobrze zrobiona bo w takiej grze jest ważna. Za to powinieneś zmienić prędkościomierz i ślady opon, bo jak nie tworzą ciągłego śladu to są brzydkie. W sumie nie wiem co zostaje a co jest tylko do testów wiec nie będe za dużo narzekał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jest to zlepek kilku przykładów więc nie wiem jak to ocenić :P Ogień wzięty z jednego przykładu particli z yoyogames, system auta z gmc. Do tego "kurz" wylatuje ze środka samochodu! Na razie nie ocenię żeby ci nie psuć oceny, bo może jak trochę sam posiedzisz to zrobisz coś godnego uwagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry z tym nitrem, ale Poxi mi tak powiedział xD

Fakraj czy jakoś tak, to nie zlepek kilku przykładów, auto może wygląda jak wojzaxa, ale nie jest jego :P

Co do ognia, wzorowany na tym z GMC tylko robiony na spricie, bo z particli dziwnie mi wycodził, system auta, nawet nie wiesz jaki jest i już komentujesz... co do dymu, się zrobi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teeeeej to że zlepek przykładów to nic złego, po to sa dodawane, żeby z nich korzystać. inaczej byłoby nielogiczne umieszczanie ich. ale należy wspomnieć o tym, że się skorzystało z czyjejś pomocy, tzn. jak wziąłeś skądś grafikę, czy jakiś skrypt czy chociażby ktoś Ci pomógł podpowiedział czy podpatrzyłeś coś gdzieś u kogoś to powinieneś to napisać w opisie i w grze. moje zdanie. a takto standard - dużo pracy cie czeka ale spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tjaaa a teraz 'na tym sie wzorowałem'...

no to czemu nie napisałeś? ktoś jeszcze pomyśli, że Twoje.

chodzi o to że wypadałoby wspomnieć przecież. nie tam nazwe przykłądu ale chociaż autora. wszyscy tylko brać umieją.

 

a tak to wszystko spoko ogólnie nie. może się podobać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...