Skocz do zawartości

Zablokowane Easy3D 2.0.1


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, proszę, Wilku. Widzisz, uważałeś, że ja czy Markar nic nie umiemy. Przychodzi jednak taki moment, gdy ty coś publikujesz i to my cię oceniamy. Twój przykład jest strasznie bezużyteczny i niepraktyczny. Nie idzie go prawidłowo zaimplementować w jakimkolwiek projekcie. W dodatku niektóre nazwy funkcji idiotyczne. Twój powyższy post cię kasuje, serio. I nie wiem czy oceniać twą niewiedzę, czy ogólną głupotę.

 

1/5, trochę szacunku do tych, którym chce się ciebie oceniać, ok :) ? Twoje zachowanie jest niepoważne.

 

No i widzę różnicę między silnikiem DLA POCZĄTKUJĄCYCH, a silnikiem OD POCZĄTKUJĄCEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, proszę, Wilku. Widzisz, uważałeś, że ja czy Markar nic nie umiemy. Przychodzi jednak taki moment, gdy ty coś publikujesz i to my cię oceniamy. Twój przykład jest strasznie bezużyteczny i niepraktyczny. Nie idzie go prawidłowo zaimplementować w jakimkolwiek projekcie. W dodatku niektóre nazwy funkcji idiotyczne. Twój powyższy post cię kasuje, serio. I nie wiem czy oceniać twą niewiedzę, czy ogólną głupotę.

 

1/5, trochę szacunku do tych, którym chce się ciebie oceniać, ok :) ? Twoje zachowanie jest niepoważne.

 

No i widzę różnicę między silnikiem DLA POCZĄTKUJĄCYCH, a silnikiem OD POCZĄTKUJĄCEGO.

 

Ehh...jaj uważasz ^^ Niektórzy dają 5/5 a ty dajesz 1/5 bo ty jesteś pro i piszesz quake3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, proszę, Wilku. Widzisz, uważałeś, że ja czy Markar nic nie umiemy. Przychodzi jednak taki moment, gdy ty coś publikujesz i to my cię oceniamy. Twój przykład jest strasznie bezużyteczny i niepraktyczny. Nie idzie go prawidłowo zaimplementować w jakimkolwiek projekcie. W dodatku niektóre nazwy funkcji idiotyczne. Twój powyższy post cię kasuje, serio. I nie wiem czy oceniać twą niewiedzę, czy ogólną głupotę.

 

1/5, trochę szacunku do tych, którym chce się ciebie oceniać, ok :) ? Twoje zachowanie jest niepoważne.

 

No i widzę różnicę między silnikiem DLA POCZĄTKUJĄCYCH, a silnikiem OD POCZĄTKUJĄCEGO.

 

sam jesteś bezużyteczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5/5 dali ci którzy pewnie nie sprawdzili nawet czy to działa, ocenili ładnie bo 3d i dużo kodu... :P

 

A teraz poważniej - WilkAss, to jest jakiś nieśmieszny żarcik z Twojej strony?

90% tego to same bezużyteczne jednolinijkowe aliasy innych funkcji... ;f

 

Zdecyduj się, czy to ma być tłumaczenie nazw funkcji (gdyby tego było więcej i było by sensownie tłumaczone to bym to nawet nazwał ciekawą inicjatywą), czy "silnik".

 

I donway, zamiast ubliżać innym może powiedz, co w tym silniku Ci się spodobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilk ->

 

Co nie znaczy, że nie mogę tego skomentować.

 

Wilku, uspokój się już i ogarnij. Gdybym był bigsharkiem to napisałbym "mój komentarz jest więcej wart niż 100 innych userów", co jest oczywiście nieprawdą. Musisz się jednak nauczyć, że ocena 1/5 jest zawsze więcej warta niż nieuzasadniona ocena 5/5. Donway i CTRL właśnie przedstawili swój poziom i wiem już, z kim mam do czynienia. Jeżeli nie doceniasz czyjegoś wysiłku i jego starań, to znaczy, że nic nie jesteś wart :) .

 

Być może twój przykład zasługuje na 2/5, ja jednak zgorszyłbym się sam gdybym wstawił ci ocenę większą niż 1/5 ze względu na twoje zachowanie. No i po raz drugi mi podpadłeś, w sumie to dobrze, przynajmniej szybko tego nie zapomnę.

 

Ale dam wam jeszcze jedną szansę: wytłumaczcie mi, co jest idiotycznego w wystawianiu 1/5 i wysłowieniu się? Moja ocena chociaż ma jakieś znaczenie, bo jest uzasadniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie zamierzam :)

Wydaje mi się że mam prawo to ocenić, i skorzystałem z niego.

 

Lepiej przetłumacz więcej funkcji i klocków i wydaj jako "Game Maker po polsku!" :P

Hmm... możliwe :D Może bym przetłumaczył ;D A ktoś by chciał? ;D

 

 

Wilk ->

 

Co nie znaczy, że nie mogę tego skomentować.

 

Wilku, uspokój się już i ogarnij. Gdybym był bigsharkiem to napisałbym "mój komentarz jest więcej wart niż 100 innych userów", co jest oczywiście nieprawdą. Musisz się jednak nauczyć, że ocena 1/5 jest zawsze więcej warta niż nieuzasadniona ocena 5/5. Donway i CTRL właśnie przedstawili swój poziom i wiem już, z kim mam do czynienia. Jeżeli nie doceniasz czyjegoś wysiłku i jego starań, to znaczy, że nic nie jesteś wart :) .

 

Być może twój przykład zasługuje na 2/5, ja jednak zgorszyłbym się sam gdybym wstawił ci ocenę większą niż 1/5 ze względu na twoje zachowanie. No i po raz drugi mi podpadłeś.

tego nie chce mi się komentować ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ja jeszcze dorzucę kilka skryptów pasujących do reszty, których nie ma w twojej paczce:

 

e3d_pokaz_wiadomosc

GML
show_message(argument0);

 

e3d_oblicz_ile_jest_2_+_2

GML
return(2+2);

 

e3d_wylacz_gre

GML
game_end();

 

e3d_zamknij_ini_(skrypt_bezpieczenstwa_gdyby_tamten_sie_zepsół)

GML
ini_close();

 

 

...

 

Co to ma być?

 

 

Jest spoko, 5/5 smile.gif

Oby tak dalej tongue2.gif

 

Ci co dali 5/5 chyba w ogóle nie spojrzeli na to dzieło...

 

Toż to są zwykłe gm'owe, w większości pogorszone skrypty tylko pod innymi, dłuższymi i niekomfortowymi nazwami.

Nie oceniam w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...