Skocz do zawartości

Grabarz & RokiAlth's Minecraft Server


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 621
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

juz dziala jak cos, wkleje link na glowny post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ale problemy stwarzacie już gladiusa przeprosiłem za mój błąd, nie musicie zaraz problemów robić. A ty Pieter się nie wtrącaj bo za wyzywanie mnie już bana, niestety, zdjętego przez PsichiXa, dostałeś.

BTW. To jest server GMClanu a nie jakichś innych typków niszczących naszą pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ale problemy stwarzacie już gladiusa przeprosiłem za mój błąd, nie musicie zaraz problemów robić. A ty Pieter się nie wtrącaj bo za wyzywanie mnie już bana, niestety, zdjętego przez PsichiXa, dostałeś.

BTW. To jest server GMClanu a nie jakichś innych typków niszczących naszą pracę.

czy ja komuś niszczyłem pracę? łazisz za psichixem tam gdzie nie powinienes i nie byłeś proszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja komuś niszczyłem pracę? łazisz za psichixem tam gdzie nie powinienes i nie byłeś proszony.

Nie powiedziałem, że niszczyłeś pracę, tylko, że przeklinałeś, czytaj ze zrozumieniem.

 

EDIT: Dodano nowy punkt do regulaminu. Od teraz wszyscy bez nicków GMClanu (z wyjątkiem tych, co już są) będą banowani z powodu jednego gracza, który przez pół godziny kiedy mnie nie było robił dziury wszędzie i w połowie rozwalił napis gmclan, a co gorsza - zabawił się zamkiem PsichiXa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer zamykam i bedzie otwierany wylacznie na czas gdy bede nad nim czuwal. A pana ktory sie zabawil moim zamkiem ukroce - tak jestem msciwy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się zepsuło. Zapisałeś mapę?

Lol, sama się zapisuję.

PsichiX wyłączył serwer.

@up Już został zbanowany, spokojnie.

Musiałem zostawić opiekę nad serwem na godzinę a tu takie jaja... Ale to wasza wina, teraz już nie będę wpuszczał nikogo, kogo nie ma na GMClanie, bo sobie w ogóle nie pogramy. To ma być GMClanowy serwer a nie międzykontynentalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam siedzę praktycznie pół dnia ale musiałem wyjść na 1h :/

to zabrzmiało dziwnie :0

"siedzę tam pół dnia, ale musiałem zrobić coś w realu i zmarnować 1h mojego życa :/"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zabrzmiało dziwnie :0

"siedzę tam pół dnia, ale musiałem zrobić coś w realu i zmarnować 1h mojego życa :/"

Ta minka oznaczała zniszczenia spowodowane moim niebytem na serwerze.

Poza tym, akurat PsichiXa nie było. Ciebie może tyle nie ma? Jesteś cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, zmieniam pewne zasady serwera!

Od teraz osoby które chcą grać muszą zgłosić się do mnie na PW a ja je zweryfikuje i albo dopuszcze do serwera albo i nie. Serwer bedzie udostepniany osobom, ktorym bede wysylal wiadomosci na PW a w nich link do serwera, a osoby ktore zjawia sie a nie beda na liscie, beda banowane. Dziekuje za uwage :)

Chamstwo trzeba trzymac krotko na smyczy, skoro nie potrafi docenic dobrej zabawy, tylko psuc ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...