Skocz do zawartości

Grafika FeniXa - Prace na zamówienie.


FeniX112

Rekomendowane odpowiedzi

Hm... ten drugi bowiem jest z anime Naruto. Pierwszy sprit robiłem na spółkę z pewnym gościem spoza kraju. Miał iść do modu Little Fighter 2, pod tytułem NTSD2. Zgodzę się za to, że sprity do animacji są robione kopiuj wklej, no ale "bez jaj" - mam utrudniać sobie pracę dla lansu?

 

Za to pierwszy spritesheet, i grafika domków są w 100% moje, włącznie z paletą itd.

 

Co do szkieletu - naprawdę przepraszam za jakość grafiki, lecz nigdy nie rysowałem czegoś takiego.

 

skelet.PNG

http://www.chronoteam.unl.pl/upy/upload/skelet.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ci się chciało to zrób dla mnie ze trzy grafiki budynków w klimacie postnuklearnym do gry platformowej. W zamian mogę cię tylko umieścić w Creditsach. Jak by co to pisz na moje PW.

 

Postaram się zrobic.

No co byś powiedział na stałą współpracę? Jakby coś napisz na moje gg : 444054 Myślę że się dogadamy:) No co byś powiedział na stałą współpracę? Jakby coś napisz na moje gg : 444054 Myślę że się dogadamy:)No co byś powiedział na stałą współpracę? Jakby coś napisz na moje gg : 444054 Myślę że się dogadamy:)

 

Wybacz, mam za mało czasu.

 

jśli chhodzi o sprity z 1 posta to graficznie wygądają one fajnie, ale te animacje bez jaj sie w żaden sposób nie kleją :P jśli chhodzi o sprity z 1 posta to graficznie wygądają one fajnie, ale te animacje bez jaj sie w żaden sposób nie kleją

 

Tak, ponieważ nie są skończone. Pierwszy jest nadal w budowie, zaś drugi to projekt, który nie wypalił.

 

I rece mozna by bylo w druga strone wycieniowac, bo gostek wyglada jakby dwoma rekoma pokazywal ze jest ok :jezor: .I rece mozna by bylo w druga strone wycieniowac, bo gostek wyglada jakby dwoma rekoma pokazywal ze jest ok :jezor: .

 

To moja pierwsza grafika w top down, i w zasadzie trudno mi się przyzwyczaic.

 

 

niezły, ale jakby był z 3 razy większy to spoko. myślę, że jakbyś robił topdown to by byli chętni na skorzystanie z Twoich usług ;] tyle że takie to troche za małe. nie wiadomo do końca czy to szkielet czy tylko kulka z dwiema pałeczkami. wieksze, a bedzie dobrze

 

Będę pamiętac xP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...