Skocz do zawartości

Kropex- nowa zręcznościówka


Zordon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce zdradzać wszystkiego o grze, powiem tylko tyle, że musimy dojść kursorem w odpowiednie miejsce, omijając prz tym rozmaite przeszkody. Gra posiada muzykę, grafikę rysowaną przeze mnie i w sumie 15 grywalnych poziomów (+1 bonusowy :D).

 

Grę zawsze można wczytać tam gdzie się ostatnio skończyło.

Dla tych, którzy nie będą mogli sobie poradzić ze wszystkimi levelami: aby przejść do następnego poziomu należy nacisnąć klawisz 'D'. Aby przejść do menu wystarczy nacisnąć 'M'.

 

Do działania gry konieczne jest aby w folderze z grą był plik kaktus.ini dołączony do gry, proszę go nie modyfikować, gdyż gra może przestać działać bądź zachowywać się bardzo dziwnie.

 

scr3.jpg

scr2.jpg

 

Screeny nie oddają grywalności, pokazują tylko grę od zewnątrz :D Martwą grę.

 

Oto link do archiwa z grą: KROPEX

http://rapidshare.de/files/18640702/kropex.rar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy mają problem z jakimś levelem: wciśnijcie 'D' aby przejść dalej, a jeśli chodzi o plansze z kuleczkami, to nie chciałem ich zrobić zbyt łatwych... i tak wyszło, możesz je przejść przechodząc szybko zaraz przy ścianach; przez sam środek to hardcore, ale też da się zrobić po kilku próbach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy mają problem z jakimś levelem: wciśnijcie 'D' aby przejść dalej, a jeśli chodzi o plansze z kuleczkami, to nie chciałem ich zrobić zbyt łatwych...(...)

Gry są wciągające bo nie zawsze da się ją przejść łatwo i dlatego to przyciąga graczy. :DI po kiego grzyba robisz trudne plansze jak taką grę to w pół minuty sie przejdzie za pomo cą klawisza "D". :P

Nie żebym mówił że gra jest do bani,bo jest spoko tylko po co ten klawisz "D".

 

P.S:Gra jest bardzo oryginalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem długo czy wprowadzić właśnie takie coś jak klawisz 'D' ale w końcu zdecydowałem się, bo wiele osób by narzekało, że nie umie przejść jakiejś planszy i że zrobiłem za trudną. Rzeczywiście niektóre są trudne. Po przejściu wszystkich plansz pojawia się w menu bonus- dodatkowa plansza, dla prawdziwego gracza właśnie przejście wszystkich plansz to prawdziwa satysfakcja. Dziękuję wszystkim za granie i komentarze. Może ten klawisz 'D' rzeczywiście nie był dobrym pomysłem, ale dzięki niemu, każdy może zmierzyć się z planszą którą chce.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Następny co robi grafikę w paincie "ręczną" robotą... ^^" Przecież paint chyba nie jest aż tak skomplikowanym programem żeby nie wiedzieć że są takie narzędzia jak "Prosta linia", "Krzywa", "Prostokąt"... To ten wizą pędzelek i rach ciach ^^" zrobił wszystkie levele w 3 minuty ^^"

 

Co do grania to całkiem fajna, ja mam myszkę wrażliwą więc było dosyć zabawnie ^^ Przypomina trochę te Japońskie gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos żaden obrazek nie był narysowany w paincie. Wszystko albo w edytorze z GM'a albo GIMP. Plansze były trochę głupio konstruowane (teraz dopiero widze, jak mogłem to zrobić łatwiej i wcale nie dłużej). Na drugi raz popracuje lepiej nad grafiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...