Skocz do zawartości

Bouncy 2, drugie demo.


Saus

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gmclan.org/up832_4_Bouncy_2_demo_2.html

Naprawilem bledy z dema 1, i na 1 lvl sa pokazane dzialania roznych broni.

Przeczytajcie pomoc, koniecznie.

To ostatnie demo, jest wszystko co bedzie w pelnej wersji (chyba ze cos mi przyjdzie do glowy) oprocz nastepnych 14 leveli.

W pelnej wersji zamierzam zrobic 20 leveli i pare bossow :lol2:

 

Dobra, sciagac i komentowac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze jak daje na uploader to wyskakuje ze plik ma zle rozszerzenie, super :D. Znasz jakis inny uploader :/?

EDIT:

Dobra, zauwazylem ze nie mozna dawac plikow exe tylko trzeba pakowac <_<

Wyzej już jest dobry link :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nawet niezła giera ci wyszła. Tylko powiedz dlaczego w menu nie wyjścia. :D Musiałem ją wyłączyć z trzech króli. Co zapomniało sie o czymś. :P Jako demo może być. Muza całkiem niezła. Efekty też całkiem sobie. Ogólnie jest git. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jest wyjscie w prawym dolnym rogu :huh:

PS.

W menu czasem mozna zobaczyc ze pada deszcz albo sypie snieg. W menu sa jak ja to nazwalem w GM "makery" :P

Beda takowe w wersji pelnej. Kiedy dotkniesz zielonego bedzie jakas szansa ze spadnie zielony deszcz. Czerwony maker bedzie czasem dawal pierscienie.

Beda 2 biale, jeden od sniegu, 2 od pierscieni. To bedzie takie jakby dziedziczenie czegos od innych kulek :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszlo mi cos do glowy. W pelnej wersji bedzie mozna uczyc sie roznych sztuczek od napotkanych postaci w grze, nowe ataki itp. Levele beda o wiele wieksze i wszystkie umiejetnosci i amunicja beda sie zapisywaly z poziomu na poziom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszlo mi cos do glowy. W pelnej wersji bedzie mozna uczyc sie roznych sztuczek od napotkanych postaci w grze, nowe ataki itp. Levele beda o wiele wieksze i wszystkie umiejetnosci i amunicja beda sie zapisywaly z poziomu na poziom :)

Pracuj pracuj bo gierka wydaje się być fajna :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

fajna gierka troszke mało wrogów cool grafaa na razie jest to gra na raz ale z taka grafika jak jest wieksza iloscia wrogów i plansz bedzie extra

ps. przydało by sie jakis waruneczek wstawic apropo dzwieku po oddaniu strzału jak nie masz zdobytych strzał po nacisnieciu spacji dziek sie odtwarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gra tylko znalazłem 2 błędy chyba że specjalnie to zrobiłeś ale to nie jest zbyt fajne gdy gra raz jest na całym ekranie a raz na połowie i jeszcze niecierpie tego postać wychodzi poza ekran reszta jest super szczególnie grafa i efekty mi się podobają. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

To sie samo zrobilo, jak masz ustawione na window:

menu ma rozmiar 1024x768 wiec jest na caly ekran (prawie wszyscy maja taka rozdzielczosc)

ale view w pokoju jest 640x480 i dlatego zmniejsza, wiec w okienku gramy tylko na planszach, nie da sie inaczej

(jak mam zrobic menu 640x480 :huh: )

 

@upup

Juz to naprawilem, mam juz 10+ leveli i 2 nauczycieli, od kazdego mozna sie nauczyc innej nowej sztuczki

Beda tez rozni wrogowie:

Magowie: beda strzelac roznymi broniami, czasami nowymi (kiedy takiego pokonasz zyskujesz jego umiejetnosc)

W pelnej wersji bedzie tez HP postaci :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak:

 

- Można ciągle naciskać na przycisk "d", niby odejmuje 5 amunicji ale nawet strzela jak mam poniżej zera.

 

-Jak gadałem z nauczycielem to puźniej nacisnąłem "s" wyskoczył błąd z jakąś zmienna hassumon .

 

 

Myślę że sprawdzisz te błędy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...