Skocz do zawartości

Zablokowane ps2 slim


ziomekkamil

Rekomendowane odpowiedzi

a więz mam ps2 slim przerobioną czipem i mam pytanie czy da sie takie cos , że włoże pendriva załącze coś i bęnde np słuchał muzyki lub oglondał film. Kiedy na pendriv'a wrzycilem muzyke mp3 i wlożylem do playa zalonczylem to nic sie niepokazywalo ale na pendrive paliła sie lampeczka co znacczy ze dziala a kiedy weszlem w playu w browswer wlozylem pendrive to juz sie niepokazywali sie tez niepokaywala lampeczka ze działa

 

Da sie oglondac np muzyke z pendrive??

 

 

z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więz mam ps2 slim przerobioną czipem i mam pytanie czy da sie takie cos , że włoże pendriva załącze coś i bęnde np słuchał muzyki lub oglondał film. Kiedy na pendriv'a wrzycilem muzyke mp3 i wlożylem do playa zalonczylem to nic sie niepokazywalo ale na pendrive paliła sie lampeczka co znacczy ze dziala a kiedy weszlem w playu w browswer wlozylem pendrive to juz sie niepokazywali sie tez niepokaywala lampeczka ze działa

 

Da sie oglondac np muzyke z pendrive??

 

 

z góry thx

 

Ty chyba Rekord pobiłeś ;]

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba Rekord pobiłeś ;]

 

Fervi

............................................________........................

....................................,.-‘”...................``~.,..................

.............................,.-”...................................“-.,............

.........................,/...............................................”:,........

.....................,?......................................................\,.....

.................../...........................................................,}....

................./......................................................,:`^`..}....

.............../...................................................,:”........./.....

..............?.....__.........................................:`.........../.....

............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../........

.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/...........

..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}...........

...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../............

...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../.............

............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”...............

............/.`~,......`-...............................\....../\...................

.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__...........

,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,....

.....`=~-,_\_......`\,.................................\........................

...................`=~-,,.\,...............................\.......................

................................`:,,...........................`\..............__..

.....................................`=-,...................,%`>--==``.......

........................................_\..........._,-%.......`\...............

...................................,<`.._|_,-&``................`\..............

 

(to nie jest zdjęcie ANI demotywator)

 

 

Tyle mam do powiedzenia na twój temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...