Skocz do zawartości

Szukam grafika


Nobody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Szukam grafika, który stworzyłby mi grafikę postaci do gry.

 

Wygląd postaci: http://img229.imageshack.us/img229/6742/93314164.jpg

 

W pozycji podobnej do tej.

playerstand.gif

( To jest tylko jedna klatka animacji, tych klatek jest dość sporo, ale póki co chcę znaleźć kogoś chętnego do współpracy :) ).

Uwaga! Wymiary broń Boże takie jak na powyższej klatce! Myślę o ok. 80x120 ( razem z mieczem ), sama postać ok. 80x40, w razie wątpliwości pozwalam na niewielką zmianę wymiarów :)

 

 

Aktualnie wynagrodzenia brak, ale myślę, że po nowym roku skołuję trochę pieniędzy i jeżeli znajdzie się dobry chętny grafik będę mógł mu zapłacić za całą resztę. Jeżeli chodzi o ilość klatek... Może się jeszcze zmienić. Zwłaszcza, jeżeli ów potencjalny grafik stworzy w miarę płynną animację, będzie mógł sam tą ilość ustalić.

 

Propozycje proszę zgłaszać tutaj, najlepiej z gotową grafiką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pixelart, bo dzięki temu wystarczy się dopasować, gdy będę potrzebował grafiki przeciwników czy coś. Jeżeli będzie jakiś specyficzny styl jak np. Twój, wtedy żeby wszystko ładnie się komponowało musiałbyś tylko Ty robić te grafiki :P A do tego dochodzą właśnie przeciwnicy, tło, etc.

 

Ale jeżeli serio jesteś chętny, pokaż próbkę ( tj. tą klatkę mojej postaci ) i powiedz ile chciałbyś za całą robociznę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest niedokończona, ale ogólnym założeniem jest umieszczenie gracza w niedalekiej przyszłości - z powodu braku surowców potrzebnych do wytwarzania broni palnej ludzie zaczęli znów wytwarzać broń białą. Bohater jest, a raczej był żołnierzem, zgodził się wziąć udział w projekcie, który miał w założeniu wytrenować żołnierzy mających posługiwać się ową bronią.

 

Mam tylko pytanie, na co potrzebna Ci fabuła do tworzenia grafiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...