Skocz do zawartości

masz wolny czas i chęć działania? potrzebuję grafika!


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem projekt gry na podstawie ciekawego programu w tv. Będzie to mało skomplikowana zręcznościówka.

 

Jest też możliwość kontynuacji pewnej gry rpg. Ta gierka ma być rozbudowana.

 

Na pewno coś Cię zainteresuje :) Oczywiście mogę podać szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie każdy na tym forum za mną przepada i nie chcę czytać kolejnych złośliwych komentarzy.

 

Ale jak chcecie - oto szczegóły:

Pierwsza gra powinna być utrzymana w jakimś charakterystycznym stylu (albo bardzo realistyczne grafiki albo bajkowe lub w ogóle jakieś abstrakcyjne). Będzie to gra o walkach robotów na specjalnych arenach, torach. Nie chcę umieszczać tam zbyt wielu bonusów itp. Stawiam na typy robotów i ciekawy system walki. Obiekty 2d, 64x64, top down.

 

Do drugiej gry grafika powinna być 2d, top down. Jednak powinno to się różnić od Almory. Czyli wymagam jakiegoś świeżego spojrzenia na temat. Obiekty 64x64.

 

Czy ktoś jest zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiekty 2d, 64x64, top down.

 

Do drugiej gry grafika powinna być 2d, top down [...] Obiekty 64x64.

hmmm. Spory rozrzut między tymi dwoma grami. No i " Jednak powinno to się różnić od Almory", nie spodziewaj się, że zgłosi się do ciebie borek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to żeby się Borek nie zgłaszał :D

 

Do tego rpg-a mam już menu i kawałek interfejsu oraz ogólny plan.

 

Jeśli chodzi o grę z robotami to jestem otwarty na pomysły, ale nie chcę jej zbytnio komplikować. Gra ma wciągać i rozluźniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawałek interfejsu

Podejrzewam ze dalej chodzi o moj Interface : )

Ale dobra, nie bede tak wrogo nastawiony jak normalnie.

 

1 projekt to przekrecony projekt ktory razem probowalismy zrealizowac z Pablo i toba. Top down odda kiepski klimat, nawet jesli bedzie abstrakcyjna/bajkowa/realistyczne.

 

Na temat drugiego projektu juz wole sie nie wypowiadac.

 

Czlowieku, kiedys miales nawet niezle pomysly. Pamietasz 2036? Czy jakos tak? To sie nazywal dobry pomysl! Tylko kiepsko wtedy go realizowales, i na prawde mnie tym zdemotywowales.

 

Poducz sie troche sam graficzyc, wydaj przynajmniej kiepskie niegrywalne demko no-playera z dupy, ale z klimatem, dostan 4 gwiazki, i miej swoj wlasny fanklub. Wtedy szukaj ludzi, i jestem pewny ze ich znajdziesz. Stasiu sam mnie blaga abym mu zrobil gre, a Nikas mi placil za robienie leveli*!

 

*Stas i Nikas cicho byc, z goscia MOGA byc ludzie, wiec czasem trzeba wyolbrzymic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...