Skocz do zawartości

Podejme się robienia grafik do gry.


Emil-GM

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, podejmę się robienia grafik do jakiejś NOWEJ, WYMYŚLONEJ PRZEZ NAS gry. Najlepiej żebyśmy zaczęli od teraz, ponieważ mam sporo wolnego czasu. Preferuję styl czarno-biały. Proszę pisać na gg 6063221. Na początku proszę się przedstawić, bo po czasie blokuje.

 

Fallord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszką. Jednak przypomniał mi się stary projekt którego nie ukończyłem - zwał się Sentimental i był survival horrem. Chcę zreaktywować tę grę, jednak mam bardzo małe umiejętności programowania - więc z chęcią "przygarnę" kogoś, kto będzie "kodzić". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platformowy survival horror z zombiakami w roli głównej. Zarysu fabuły niestety nie mam, ale pamiętam, że w starym sentimentalu gracz był uwięziony w magazynie przepełnionym zombie. Dużo szukania amunicji, kluczy, zagadki. Wyglądało by to trochę jak back. Znajdowało by się pieniądze, za które w "miejscach" sprzedaży, moglibyśmy zaopatrzyć się w amunicje, nowe "spluwy". Cała zabawa polegała by głównie na efektownym rozpieprzaniu zombiaków - odlatujące kończyny, głowy, dużo krwi. Wszystko w klimacie "psycho" :)

 

Grafiki do gry nie będę pokazywał, ale jedną już macie pokazaną - to drzewo które dałem kilka postów wyżej. Aktualnie narysowane są 2 postacie, model zombie, topór strażacki, łom, baseball, glock i nabój. Jestem w trakcie dalszego rysowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenieście swoją rozmowę o multikontach z tym dzieckiem na gg lub PW. Zresztą i tak został zbanowany.

 

Podjąłem się pracy z Dones-em przy jakiejś grze przygodowej (escape the room). Jednak praca przy Sentimentalu jest nadal aktywna. Piszcie na gg, jak jakiś programista jest chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...