Skocz do zawartości

Vidya Gaems thread


Krajowa Rada Stolarzy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Co do HoN, to swego czasu grałem dość często i uważam, że to godny następca leciwej Doty. Statystyki i możliwość reconnectu jednak robią swoje. To w 90% to samo co Dota, z pewnymi znaczącymi ulepszeniami, które eliminują zgrzyty nie pozwalające się skupić na rozgrywce. Z tego co pamiętam, HoN w wersji podstawowej będzie darmowy, a płatnej z jakimiś duperelami, które nie będą dawać przewagi w rogrywce. Zresztą rozwój Doty chyba został spowolniony, bo twórca został zatrudniony w Valve, ale to wiadomość sprzed kilku miesięcy, teraz nie wiem co się dzieje na scenie dotowej bo nie mam czasu na gierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą rozwój Doty chyba został spowolniony, bo twórca został zatrudniony w Valve, ale to wiadomość sprzed kilku miesięcy, teraz nie wiem co się dzieje na scenie dotowej bo nie mam czasu na gierki.

 

DotA obecnie dużo się różni od np. wersji sprzed roku, ale to tylko zmiany kosmetyczne w rodzaju nowego podziału herosów itp, bo w sumie nie ma po co robić rewolucji w samej rozgrywce.

 

Grałem w D1 i D2 - i przy tych grach spędziłem naprawdę DUŻO WIĘCEJ czasu niż przed Borderlands.

 

No bo Borderlands wyszło jakieś miesiąc temu, i trudno żeby ktoś w to grał dłużej niż w diablo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wolę Borderlands od Diablo, bo preferuję strzelać niż klikać myszą przeciwników :3

 

Z tym to troszkę przesada, ale faktycznie jakoś w Borderlands czuć w powietrzu ducha diablo 1.

 

Jedna długa lokacja dzieli mnie od Destroyera. Życzcie mi szczęścia.

 

A przed chwilą znalazłem i pobrałem to:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jedna z najlepszych niskobudzetowych gierek w jakie gralem. Prosty shooter z trzeciej osoby. Nie wiem co jeszcze o tym powiedziec. Scia...Kupujcie i grajcie!

Na screenia jedna z bardziej epickich misji.

Tutaj bym polemizował, ponieważ z tego co pamiętam, to po sukcesie Alien Shooter 1 studio dostało mocne wsparcie finansowe na produkcję Alien Shooter 2. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Wojzax

 

Bleeh... grasz 1 raz w Risena i pracujesz dla inkwizycji :C Czemu nie dla "bagnowiczów", są fajniejsi

 

btw. gothic/risen mają naprawdę wiele wspólnego z RPG ;d to chyba najbardziej uproszczone rpg w crpg :) Ale to nie znaczy że nie są jednymi z najlepszych RPG bo prostota w nich jest genialna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wciągnął Dirt 2 ^^ Olać grafikę, olać fajne sterowanie, najfajniejsza rzecz w tym to klimat bandy znajomych, którzy lubią się pościgać, który tak przyklejał do Undergrounda 2. Oczywiście bohater znalazł sobie kumpli wśród samych gwiazd X-Games, ale kit - trik jest taki, że wszyscy są połączeni przez interkom, i gadają nie tylko do ciebie, ale też między sobą. Przykładowa sytuacja: na trasie pod Battersea jechałem w drużynie z Kenem Blockiem, on był pierwszy, ja trzeci - pomiędzy nas wpieprzył się Tanner Foust, odpalił interkom i zaczął grozić Kenowi, że zaraz go trzepnie i wyprzedzi, na co Ken przyspieszył (to ofc zwykły fajny zbieg okoliczności, ale właśnie takie tworzą dobre rozgrywki) i ściął go krótkim "Dream on, Tanner" (ogólnie jest po kilkanaście różnych dialogów na większość par kierowców). Wtedy ja rąbnąłem Tannera na zakręcie i Block mnie pochwalił ^_______^

 

SAMA RADOŚĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Bleeh... grasz 1 raz w Risena i pracujesz dla inkwizycji :C Czemu nie dla "bagnowiczów", są fajniejsi

Inkwizycja ma w sobie coś z bezwzględnego poddania się Jednostce i działaniu bez skrupułów. I to mnie w niej pociąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ktoś uratował mój temat.

 

Teraz gram w Kingdom Hearts 2. Tuż na początku ostatniej lokacji, 25h na liczniku.

Decisive Pumpkin + Sleeping Lion na Master Form = rape.

 

Oraz Brothers in Arms: Road to Hill 30 (wersja na ps2), mniej więcej w połowie gry. Ta gra jest zarąbista, nie to co Call of Duty dla lamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...