Skocz do zawartości

Przeglądarki nie wyświetlają mi niektórych stron,


sfinkss

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu dzieje się coś dziwnego. Moj ff nie chce mi otiwerac niektórych stron, po porstu wyskakuje błąd. resetuje router i modem i znów szystko jest ok do czasu następnego uruchomienia kompa (w tym takze nie wysietla gmclanu, teraz był reset i dlatego udało mi się napisać.) przeinstalowałem firefoxa i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Widocznie coś z routerem, skoro na tych po kablu jest to samo bez względu na przeglądarkę/komputer.

Polecam też stronę: http://downforeveryoneorjustme.com/ - aby sprawdzić, czy strona nie działa tylko u Ciebie, czy u innych też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś też stron niektórych nie wyświetla ( w tym GMclan). Raz przez dwa tygodnie, a w październiku trzy tygodnie nie mogło stron załadować dopiero od 31 (za pierwszym razem poszło od 1 paźdz.) działa. Mam router, ale nie wydaje mi się, żeby to coś znaczyło bo u moich kolegów te same strony nie działają (tak samo te, na które oni wchodzą i nie dzialają tak samo u mnie nie działają). Internet mamy od lokalnego dostawcy, czy to może być wina z jego strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Svkpowa:

 

Nie ma czegoś takiego jak zawalanie portu, bo port fizycznie nie istnieje. Jest to zwykła implementacja określonej funkcjonalności w warstwie protokołu. Albo zawalasz całe ogólnie pojęte łącze albo w ogóle, nigdy zaś jeden czy określony zasięg portów... nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...