Skocz do zawartości

pomoc w wyszukaniu


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba mi znaleźć ofertę na internecie:

ktoś każe? NIE

Jestem bardzo porządny.

rąbnąłeś komuś cyfrówkę, szukasz ładowarki i uważasz się za porządnego człowieka? wait what

 

przejrzyj sobie: http://www.vito.com.pl/component/page,shop...emart/Itemid,2/

nie będę robić tego za ciebie. możesz też zatrudnić kogoś do szukania ładowarek, przez 5 lat nie dając mu złamanego grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, waita. Może ja się nie znam, ale czy cyfrówek nie zasila się akumulatorkami AA? Bo ja osobiście nigdy nie widziałem cyfrówki z wbudowanym akumulatorem. Ewentualnie sprawdź czy aparat nie ładuje się jak go do kompa podłączysz, niektóre tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, waita. Może ja się nie znam, ale czy cyfrówek nie zasila się akumulatorkami AA? Bo ja osobiście nigdy nie widziałem cyfrówki z wbudowanym akumulatorem. Ewentualnie sprawdź czy aparat nie ładuje się jak go do kompa podłączysz, niektóre tak mają.

To wiele w życiu nie widziałeś. Swego czasu szukając cyfrówki (lustrzanka hybrydowa, nie żaden kompakt), to dopiero wśród Fuji znalazłem coś o dobrych parametrach i na normalne baterie AA, a tak to większość była na akumulatory.

 

Temat wyczyszczony z kłótni i zbędnych postów. Zaraz się wezmę za wstawianie warnów.

EDIT: Mieliście pecha, że rozwinął się tu taki offtopic, do tego kłótnia i ja to usuwałem. PsichiX w sumie ma szczęście, że jest moderatorem, bo dostałby takiego samego warna za offtopic jak i reszta. Teraz jak ktoś chce tu pisać, to tylko na temat. Inne posty usuwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...