Skocz do zawartości

Zablokowane Co to ma kuźwa znaczyć


Krajowa Rada Stolarzy

Rekomendowane odpowiedzi

http://pr0n.pl/29737

 

<sfinkss> NIedługo startuje w wyborach i chciałbym sie Was spytac jakie jeszcze mogę zrobić... sposoby rozreklamowania się.

<sfinkss> mam koszulkę z hasłem,

<sfinkss> ulotki rozdawane

<sfinkss> plakaty

<sfinkss> jeszcze jakies moze bardziej ciekawe pomysły?

<qanaroo> Kiełbasa wyborcza

<PsichiX> u mnie w szkole wystarczyło że miałeś myszke, parę zderzaków, 90x60x90, tlenione włosy + zniewalający uśmiech, i już cała szkoła chciała Cię na przewodniczącego, mimo iż nie miałeś o tym bladego pojęcia :)

<qanaroo> Jeśli byś był dziewczyną to pozbycie się tego powinno wystarczyć: "mam koszulkę z hasłem"

<Wojzax> Zorganizuj debatę przedwyborczą i zgnieć swoich przeciwników siłą argumentu + naklej sobie swoje imię na hulajnogę i jeździj nią po szkole.

<Japanastache> Oficjalna gra komputerowa o tobie.

<Osiem> Obiecaj cukierek za każdy głos na ciebie i wygraną masz jak w banku~

 

Cytat jest ściągnięty z:

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=20097

 

Przyznać się natychmiast kto to zrobił i czemu mnie zrobiono na Japanstasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23m7tjd.jpg

hehe, to się chłopak przejął najmniej istotną rzeczą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki plagiat, a co, to japanstaś napisał na prona podmieniając Twój nick na japanstaś? nie żartuj chłopie, bo się nader zabawnie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki plagiat, a co, to japanstaś napisał na prona podmieniając Twój nick na japanstaś? nie żartuj chłopie, bo się nader zabawnie robi :)

 

To ja właśnie się pytam tutaj kto to zrobił. Ktoś wrzuca cytat na pr0na kopiując temat z gmclanu i jeszcze bezczelnie podmienia mój nik. Gdyby przynajmniej pominął moją wypowiedź to ok, ale teraz to jest jakaś dyskryminacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

who cares, myślisz że będziemy teraz dochodzić kto to zrobił, nie mając w ogóle pewności że to ktokolwiek z GMClanu? równie dobrze to mogły być nasze koleżanki - halpy, do nich tez sie w takim razie rzucaj, w ogóle cały świat oskarż, zatrudnij Colombo, może Ci pomoże znaleźć sprawcę :>

dyskusja głupia i bez sensu. skończ wać, wstydu oszczędź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojzaksie. Dyskryminacja nie tyczy się wyłącznie rasy, preferencji seksualnych, ani przynależności do grupy społecznej. Moja duma jako człowieka została sponiewierana bo mój post został przypisany komu innemu, co może powodować zamazanie historii tak wielkiego człowieka jakim jestem ja. Wyobraź sobie, że jesteś dumnym władcą wielkiego niemieckiego nazistowskiego państwa i z dumą prowadzisz swój naród ku wygranej po to, by 50 lat później mówili że to nie ty tylko jakiś Adolf Hitler tak zrobił.

 

Halpy? Na pewno nie, sam nie będę siebie przeciż trolował. I to na pewno któryś tutaj, bo nikt normalny nie chodzi po byle jakich forach i szuka dyskusji by wrzucać ją na pr0na i podmienia przy tym nicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziadosławKleosław - perfidna prowokacja, spadaj z tym. zamykam bo się tylko spam tu płodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...