Skocz do zawartości

Niemożliwe zadanie


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Zadanie tylko dla tylko Allegrowiczów :lol: , prosiłbym bym kogoś czy by umiał znaleźć komputer z minimum 3.0 GHz (lub 3.2) oraz z kartą graficzną obsługującą Pixel i Vertex Shader 3.0 (i może być 512 MB), pamięć RAM mnie nie nie interesuje, byle by poszła gra Risen na full lub średnich detalach :sp_ike: , teraz szukałem chyba z 2 godziny i nie umiem znależć... A, i cena... tak do 800 zł (może być trochę więcej). Jak ktoś znajdzie takiego kompa to będzie bogiem :o .

 

Pozdrawiam !

 

xbox360arcade1_4ad56dd0985d5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do Ciebie Tiger, Risen na x-a zostanie spolszczony przez Cenege. t.j. te same spolszczenie, jakiego doczekała się wersja pecetowa, nie pamiętam gdzie to wyczytałem i były to oficjalne informacje.

 

Ale z tego co czytam teraz na necie, to Cenega w ogóle nie zamierza wydać wersji na x-a w naszym kraju, więc może pozostać jedynie wersja angielska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiem : Wyrwane z kontekstu.

 

24vmxeg.jpg

 

Jeżeli to wygląda ładniej, niż grafika przedstawiona na screenie, to ktoś tu jest głupi i ślepy.

 

Definitywnie.

 

btw. Jakby ktoś chciał - highest detals

 

28bqxj5.jpg

 

Grafika na x-ie może zdawać się trochę sztywna a nie taka baśniowa niż na pececie, bo iks ma trochę inny rendering grafiki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...