Skocz do zawartości

Zablokowane Lockerz


OsamodasxD

Rekomendowane odpowiedzi

Mozecie mi wierzyc albo i nie:

 

Kumpel dal mi zaproszenie na stronke lockerz.com (taka strona co zwykle, zaglosujesz - dostajesz punkta - pozniej wybierasz i niby dostajesz nagrode).

Po ostatnich stronkach jak bux.to itp. mialem olewajacy stosunek do takich rzeczy, do czasu kiedy kumpel uzbieral sobie przez 2 miechy punktow i wybral PSP z bundle pakiem - DZISIAJ MU PRZYSZLO :crying:

 

Kurde ja tez tak chce.... wiec wy pewnie tez. Na stronke mozna sie dostac jedynie otrzymujac zaproszenie od osoby uczestniczacej w tym programie (czyli w tej chwili ode mnie). Jezeli chcecie to piszcie tutaj swoje maile a ja wam je wysle.

 

Lockerz is a membership only site. It's free, but you have to be invited by another member.

 

Jak to dziala - raz dziennie sie logujemy i w zakladce Dials wybrac odpowiedz do ankiety - zajmuje to 2 minuty i mamy 4pkt. Za 100pkt sa gry na X360 i PS3 itd. 25 dni i mamy gre za 100zl.

 

Mozecie to traktowac jako reklame, ale ja osobiscie jestem w szoku - myslalem ze to bzdura jak kazda inna stronka.

 

jak cos to tu pisac maile albo na gg: 6673781

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dodamy taki punkt do regulaminu, ze kazda osoba ktora umiesci temat zachecajacy do takich stron, bedzie czestowana wiecznym banem na dzien dobry.

Ta sama strona, ten sam glupawy tekst z kumplem, troche pomyslowosci ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...