Skocz do zawartości

Strange Island


bartas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

chyba że wolisz puszczać nam hologramy w niebiesko - czerwonych okularkach

gwoli ścisłości: to nie hologram a obraz stereoskopowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nowe screeny:

 

Żołnierze się ustawiają

Patrolowanie terenu wokół gracza

Jak wyżej

Ustawieni żołnierze, i ich lista

Co do listy to na lewo jest imie żołnierza a na prawo odległość od gracza. Jeszcze dodam parę rubryk np. wykonywane zadanie, czy stoi czy się rusza itp. :) Dodam że po wybraniu żołnierza jego imię nad nim się pojawia, a imiona są losowane spośród na razie 56 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To "nachodzenie postaci" to nie prawda, to jest po prostu taki efekt i na screenach może się wydawać że są to 2 różne obiekty. Co do wieżowców to to są po prostu budynki - w końcu wyspa jest zamieszkana przez kosmitów ;)

 

Chcę żebyście mi doradzili. Mianowicie myślę nad zrobieniem kooperacji na split screenie która polegała by na tym że np. jedna osoba broni bazy korzystając z dział, wieżyczek strażniczych itp. a druga składa broń chemiczną i zadaniem pierwszej osoby jest obronienie drugiej, a zadaniem drugiej jak najszybsze złożenie broni. Albo jeżdżąc samochodem po określonym terenie jedna osoba kieruje pojazdem, a druga strzela z miniguna na tyłach samochodu. Chodzi mi o to żeby misje na co-opa były dla jednej osoby na myszkę i klawiaturę, a dla drugiej tylko na klawiaturę bo dwóch myszek nie podłączysz (albo GM nie obsłuży) :) Co o tym myślicie? Nad co-opem przez internet pomyślę jak gra się przyjmie. Niedługo zapodam jakieś screeny, muszę tylko rozwiązać problem z wątkami bo to mi nie pozwala na wczytanie mapy :/

EDIT: No piszcie co o tym myślicie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...