Skocz do zawartości

Gymnastic


Wojzax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Tytuł: Gymnastic

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Jest to chodzona platformówka z elementami typowo matriksowymi, jak np. unik przed pociskiem z wersji demo. Gra raczej nie będzie bardziej dynamiczna niż jest teraz, bo mi tak pasuje. Ogólnym założeniem fabularnym jest walka w rytm muzyki, jakkolwiek by to głupio nie brzmiało. Grę robię odpoczywając od Warfog: Rolling Thunder.

 

Sterowanie:

Strzałki - chodzenie lewo/ prawo

Shift - lekkie kopnięcie

Z - unik

X - lołkik

 

Download: https://gmclan.org/up3744_4_Gymnastic.html

Rozmiar pliku: 4801 KB

 

Autorzy:

Programowanie:
Wojzax

Fabuła:
Chwilowo brak

Grafika:
Wojzax

Muzyka:
Będą różne takie popularne motywy muzyczne, jak na razie jest to David Guetta i Akon (:))

Screeny:

asdzl.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że trochę dłuższe to będzie tzn że będzie można więcj zobaczyć....no ale zawsze coś. co mogę powiedzieć znaczy napisać, fajne animacje...no i tyle bo na razie to tyle widać...chociaż nie...podoba mi się to zwolnienie kiedy kula zbliża się do gracza...chyba że to komp mi mulił :jezor:....no cóż, czekamy na więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam, się kopniak taki jakiś nieudany wszedłem w gostka i dopiero wtedy dałem kopniak (nogo poszła za gostkiem ). Poza tym jak jak się idzie to niemożna dać kopniaka ani uniku mogłeś zrobić chociaż żeby kolo się zatrzymywał i wtedy żeby kopał. Ogólnie to gierka mi się podoba, czekam na pełną wersję. Mam jeszcze pytanko ile zajmuje ta muza ??

 

Edit 1. he he te ręce chodzą jak w kabarecie Ani Mru Mru, w skeczu z otwarciem supermarketu co biegną niepełnosprawni i emeryci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra raczej nie będzie bardziej dynamiczna niż jest teraz

Nie.

Będzie parę do wyboru, polski hip-hop, techno, pop. Pasujące.

Nie.

 

Przyspiesz trochu, po co akcja ma być powolna, skoro pocisk i tak zwalnia nam przed twarzą.

Aha, jeszcze jedno. Gdzie tu jest "w rytm muzyki" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to nawet bardzo twórczy i godny pochwały pomysł, tylko czy ma wszystko to co 7 lite?

większej różnicy nie ma (poza zmienionymi nazwami niektórych wartości, np. dotyczących viewów i image_index oraz brakiem wbudowanego 3D, ale akurat to drugie chyba nie będzie ci potrzebne ;p), ale nie wiem jak z kompatybilnością z Vistą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...