Skocz do zawartości

Demo Duhees


donway

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Duhees

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Duhees, jest małym duszkiem - strażnikiem gór. Kiedy szkodniki zaatakowały góry i pobliskie jaskinie, mały Duhees chce się z nimi rozprawić osobiście, używając umiejętności rzucania kamieniami i właśnego sprytu. Celem każdej planszy jest wyeliminowanie wszystkich wrogów i zebranie wszystkich kryształków.

 

Download: Download

Rozmiar pliku: 1.07 MB

 

Autorzy:

Programowanie:
Donway

Fabuła:
Donway

Grafika:
Donway

Muzyka:
Donway

Screeny:

 

duhees1.jpg

 

 

duhees2.jpg

 

 

duhees3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego screeny nie są z aktualnej wersji?

Grafika jest do bani, ale bohater jest słitaśny, a rozwalone potworki XO wymiatają.

Powinienem dać pałkę bo nic tu nie ma. Ale dam 2 bo coś jednak sprawiło że przymusiłem się do przejścia tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcami gra nie powala na kolana, ale nie poddawaj się rób gry dalej, kiedyś coś fajnego wyjdzie :P , na moje to grafa do poprawy koniecznie!!! (chociaż ten przycisk start to fajny jest) nie umiem przeskoczyć tych kolesiów na początku, dla mnie za trudno więc za dużo nie pograłem 5 prób i się zniechęciłem :P

lata.png

 

 

edit. 1

@dół :P

he he teraz to w to się gra lepiej :P dzx Platyna a ja się dziwiłem po co są te białe kropki :P

 

edit 2

Udało mi się zabić 2 jednym kamieniem :P Dodaj animacje bo gra taka smutna.. :( i ma error :P

errorifn.png

Edytowane przez Mimek
@Down i bardzo duża ilość emotikon. Warn. Mimek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałeś w to nawet sleep.gif. Nie ma jush alp. Teraz jesteś w zuym piekle

Grałem w to, mi chodziło o te alpy co dał na obrazkach donway ! Oprócz lepszej grafy przyda się lepszy przeciwnik bo ten co jest teraz to nieruchoma tarcza :) bo jak poprawisz samą grafikę to za dużo nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...