Skocz do zawartości

Zablokowane Kolejny temat o nazwie projektu ;)


Pieter

Głosowanie na nazwę komunikatora.  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz najlepszą z nazw.

    • star
      0
    • krzykacz
      3
    • pstryk
      3
    • echo
      16
    • maraton
      1
    • ciacho
      2
    • jakiś inny, zaproponuj w poście...
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już pewnie wiecie, lub nie wiecie to was właśnie informuje, że tworzę multi-komunikator internetowy. Pracę są w bardzo zaawansowanym stadium rozwoju (czasami gubię się we własnym kodzie x_X). Komunikator ma obsługiwać Jabbera(in progress), Tlen(done), GG(done) w standardzie i ma być poszerzany o kolejne funkcje systemem pluginów, tyle na ten temat teraz, więcej znajdziecie na moim blogu http://ihooy.pl/

 

Do sedna... Szukam nazwy, jakiejś fajnej, porządnej nazwy dla tego komunikatora. Z braku laku wybrałem "Boo" na wersje roboczą i jakoś nie widzi mi się, by ta nazwa się przyjęła. Dlatego proszę was drodzy użytkownicy, o wasze pomysły, ja niestety nie mam głowy do nazywania rzeczy ;) Czekam na poważne propozycje, nie chce tu głupot w stylu "ZKI - Zje*** komunikator int~" itd... oczywiście zwycięzca zostanie nagrodzony. Nie pytajcie JAK, bo jeszcze nie wiem (zboczuchy ;p), najprawdopodobniej zostaną dodane podziękowania do programu + coś ekstra ;).

 

Dla sprostowania, polska nazwa! To komunikator dla was! rodacy!

 

 

p.s. szukam kogoś kto zna C++ by pomógł mi przenieść szablon pluginu z Delphi do właśnie C++.

 

SS:

boon.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś szczególne cechy tego twojego komunikatora? To by może wpadło cuś do głowy.

 

Pająk, Sowa, Puchacz, Kos, Gołąb, Ciacho...

 

@Up: Platyna? xD Co wy z tymi pierwiastkami =)

 

 

EDIT:

Wpadło mi jeszcze do głowy Maraton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie jeszcze dopisać taką propozycję byś zamiast Dostępny/Niedostępny zrobił Obecny/Nieobecny.

Zawsze sie zastanawiałem co za łoś wymyślił tą dostępność :P

 

P.S. Jeszcze wyżej w edicie dopisałem pomysł. Nie wiem czy przeczytałeś : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu kiedyś znalazłem jakąś stronę która udowadniała, że w belt generatorze coś tam było. Nawet jakieś próbki kodu dawali z tego co pamiętam. Jeszcze kojarzę, że ktoś Ci to kiedyś "wytyknął" a ty się przyznałeś, że coś tam było (nie potwierdzone - coś mi świta w mózgu).

 

Z całym szacunkiem oczywiście ;) btw. to nie było forum tibijskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...