Skocz do zawartości

Zablokowane Little Star Wars:revenge of the sith.


HrabiaDrako

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Little Star Wars:revenge of the sith.

 

Gatunek: platformówka

 

Opis: Gra będzie opisywać film Gwiezdne Wojny część 3 zemsta sithów. Na początku rozgrywki wybieramy czy mamy grać Anakinem Skywalkerem czy Obi-Wanem Kenobim co później zaświadczy o odmiennych misjach i częściowo postaciach ponieważ np. jak wybieramy obi-wana to kilka misji potem gramy Mistrzem Yodą.

Styl graficzny jak widać będzie wzorowany na znanej bijatyce Little Fighter 2.

Narazie to tyle,newsy będę dodawał na bieżąco na mojej stronie więc zapraszam zainteresowanych na www.drako.dbv.pl/news.php

Myślę że gra powinna wyjść maximum pod koniec września.

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Fabuła:
Ja(na podstawie filmu)

Grafika:
Ja

Muzyka:
Wujek w google

Screeny:

Oto kilka postaci bo nie ma się narazie ch chwalić innymi screenami.

16000f4d4efb4884.png

e4999f17a5f36f4b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styl graficzny jak widać będzie wzorowany na znanej bijatyce Little Fighter 2.

No to musisz jeszczę trochę popracować bo te co najwyżej mają perspektywę jak w LF2.

Myślę że gra powinna wyjść maximum pod koniec września.

2010. Nie wierze, że skończysz w 1,5 miesiąca, chyba, że lepsze demko.

Jak Poxi 1/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłem oglądać gwiezdne wojny, to były czasy... Mam nadzieję że wyjdzie z tego coś fajnego, postacie są na 3/5, mają trochę klimatu, ale nie są doskonałe, na razie nie oceniam bo za mało pokazałeś. Jak chcesz żebym ci trochę pomagał to możesz napisać na gg: 11954326, mogę ci pomóc ze względu na to że dopiero się uczysz i lubię gwiezdne wojny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyslilem i to pelno :) Wiec STFU .

 

Nie potrafisz wymyslec niczego oryginalnego to nie rob gry...lol nawet sam przyznales ze styl graficzny zerzneles z LF2 .... i okej , rob sobie gre w uniwersum gwiezdnych wojen ale dlaczego super eksploatowane Zemsty Sithow Oo .... Huh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Więc na początku będzie wybór postaci Anakin\Obi-Wan co zadecyduje o misjach,postaciach i zakończeniu.Będziemy również odwzorowana bitwa powietrzna nad Coruscant,Walka z Dooku na miecze świetlne,Rozkaz 66 i 2 zakończenia,kanoniczne i specjalne,wymyślone przeze mnie.

Większość postaci będzie miała możliwoćś korzystania z mocy,poza tym moce specjalne dla różnych postaci np. Anakin będzie dusił itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Nie lubię stylistyki i tego całego uniwersum Star Wars, ale grę chętnie zobaczę. Chociaż nie sądzę by wyszło Ci coś fajnego jeśli mieszasz latanie top-down z bitwami a'la Little Fighter. lepiej skupić się na jednym aspekcie i zrobić go dobrze.

 

dam tak za ten jeden screen 3/5 na zachętę.

 

Nie rozumiem po jaką cholerę dawać oceny zapowiedziom. Chyba że dla kontrastu z produktem właściwym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,Ocen za zapowiedzi też nierozumiem:P a co do łączenia 2 gatunków to powiem inaczej,Jakbym zrobił platformówkę w stylu mario,postacie podobne,świat itp to by wszyscy mówili że to już było natomiast jakbym zmiksował to Mario z np shooterem czyli koleś z platformówki z bronią i dodał jakieś inne pierdoły nie pasujące do tego to by wyszło coś NOWEGO,i o to mi chodzi właśnie:-) Mam nadzieje że ktoś coś z tego zrozumiał,bo ja średnio:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...