Skocz do zawartości

Gierki pod dos'a


szpaq99

Rekomendowane odpowiedzi

To może ja zarzucę tytułami, bo że tak powiem, jestem w temacie. Linki do ściągnięcia wraz z opisami bez problemu znajdziesz na sieci, a polecam na prawdę te gry.

Oczywiście na pierwszy odstrzał klasyka FPS: Wolfenstein 3D, Doom, Doom 2: Hell On Earth, Duke Nukem 3D, Quake I, Heretic

W następnej kolejności mniej klasyczni bracia poprzedników: Spear Of Destiny, Final Doom TNT, Final Doom Plutonia, Hexen.

Następnie, trochę świetnych wyścigów: Test Drive, Need For Speed 2, World Rally Fever, Test Drive Off-Road, GT Racing 97, Motor Mash, Network Q RAC Rally Championship.

Potem trochę świetnych zręcznościówek: Epic Pinball, Worms, Liero, Jazz Jackrabbit, Flying Tigers, GTA, Skyroads, Arkanoid, Pac Girl, Xonix

Oczywiście nie może zabraknąć przygodówek: cała seria Larry od 1 do 6, Teenagent, Alone In The Dark 3, Gabriel Knight, Indiana Jones and the Fate Of Atlantis, Kings Quest.

Na dokładkę strategie: Steel Panthers, Settlers II, Caesar, Heroes Of Might And Magic, Warcraft, Simcity.

Na koniec logiczne: Atomix, Bust a Move, The Incredible Machines.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot i Osiem - gry które były na DOSa można było odpalać na winkach 95, 98 bez problemu, bo nawet była konsolka dosowa do włączenia w starcie. Przy wyłączaniu systemu była opcja wyłącz system i przejdź do DOS (tak to pamiętam). A że jak weszły XPki i wszyscy się zachwycali ja pozostawałem przy 98, bo komp miał procek 450 i ramu 64 i właśnie dlatego też, że moje ulubione gierki z dosa chodziły tam idealnie ! (no niektóre aż za szybko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...