Skocz do zawartości

Pomożecie?


pan123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.1 Sory za kolejnego posta ...Ale mam problem a dokładnie 2.1 .czemu nie można .Jak robie zaznaczanie ,odznaczanie,strzelanie,obracanie,w,strone,myszy i chodzenie za pomocą myszy to jak dam więcej żołnieży niz tam np 3 to mi do myszy latajaNieda rady,zrobić w nim dobrej strategi???2.wJakie typy gier najchętniej gracie 2D.1-rts2-rpg 3-platforówki4-strzelaninki5-przygodówki(Wiem że ,jest dużo innych typów ale tylko te umiem zrobić. Plis . Odpowiedźcie....

 

Zły dział, zła nazwa tematu, a do tego post nie do odczytania. Warn i ciesz się, że tylko jeden

Platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Witam.1 Sory za kolejnego posta ...Ale mam problem a dokładnie 2.1 .czemu nie można .Jak robie zaznaczanie ,odznaczanie,strzelanie,obracanie,w,strone,myszy i chodzenie za pomocą myszy to jak dam więcej żołnieży niz tam np 3 to mi do myszy latajaNieda rady,zrobić w nim dobrej strategi???2.wJakie typy gier najchętniej gracie 2D.1-rts2-rpg 3-platforówki4-strzelaninki5-przygodówki(Wiem że ,jest dużo innych typów ale tylko te umiem zrobić. Plis . Odpowiedźcie....

Przetłumaczę.

 

Witam.

Przepraszam za kolejnego posta... ale mam problem, a dokładnie dwa.

1. Czemu nie można, jak robię zaznaczanie, odznaczanie, strzelanie, obracanie w stronę myszy i chodzenie za pomocą myszy, to jak dam więcej żołnierzy niż tam, np. trzech, to mi do myszy latają? Nie da rady zrobić w nim dobrej strategii? [??? Nic nie rozumiem - Korodzik]

2. W jakie typy gier najchętniej gracie w 2D?

1 - RTS, 2 - RPG, 3 - platformówki, 4 - strzelaninki, 5 - przygodówki (wiem, że jest dużo innych typów, ale tylko te umiem zrobić.)

Proszę, zastrzelcie mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak masz chodzenie za pomocą myszy, to nie ustawiaj, że mają iść od razu do myszki (chyba, że tak chcesz) tylko sprawdź czy istnieje punkt (obiekt) do którego mają iść i dopiero ustawiaj, że mają podążać za tym punktem, a jak już do niego dojdą, to go usuwaj i z powrotem wykonuj akcję, która się dzieje jak stoją. Chyba mnie zrozumieliście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całkiem co innego na chodzenie zrobiłem że jak jest zaznaczony to idzie do myszy ale twuj pomysł fakt jest dobry i sprubuje...

ale mi o to chodzi że jak te wszystkie akcje złoncze to mi np 5 osub stanie a 3 za myszka idzie bo tam jest że ma sie przed myszka < 45 wtedy speed =0

A te za tamtymi maja zasięg <45

I mi nie robią speed =0 ... Macie na to jakąś rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...