Skocz do zawartości

Dragon Ball Gierki


szpaq99

Rekomendowane odpowiedzi

A w ESF'a grałeś ?

Grałem, ale wolę jednak Bid For Power ;p .

 

Czy ja wiem mi to przypomina poziomem jak te wszystkie mody typu warcraft w CSie czyli takie niedopracowane ..

Zacznijmy od tego, że po pierwsze - z warcraftem to nie ma nic wspólnego. Po drugie - nie ma to z CS nic wspólnego (w końcu to mod Quake 3, a CS jest na silniku GoldSrc (przerobiony silnik Quake 1, który spokojnie konkuruje z silnikiem Quake 3)). Po trzecie - nie ma to nic wspólnego z modami WC3 dla CS, które ssają krótko mówiąc. Po czwarte - ta gra nie jest niedopracowana. Zagraj, potem oceniaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że po pierwsze - z warcraftem to nie ma nic wspólnego. Po drugie - nie ma to z CS nic wspólnego (w końcu to mod Quake 3, a CS jest na silniku GoldSrc (przerobiony silnik Quake 1, który spokojnie konkuruje z silnikiem Quake 3)). Po trzecie - nie ma to nic wspólnego z modami WC3 dla CS, które ssają krótko mówiąc. Po czwarte - ta gra nie jest niedopracowana. Zagraj, potem oceniaj.

mi się wydaje, że to "warcraft w CS" to tylko porówanie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te mody warcraft do CS jakiś tam sens mają. Inna sprawa, że Bid For Power w Q3 zmienia o wiele więcej niż mod WC dla CS. Zresztą, gdzie ja napisałem, że dla mnie normalnym jest najpierw oceniać a potem grać?! Po Twoim genialnym porównaniu stwierdziłem, że pewnie nigdy tej gry na oczy nawet nie widziałeś, skoro mod dodający system leveli i expa do strzelanki, porównujesz do całkowitej konwersji Quake 3 w grę w realiach DB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...