Skocz do zawartości

Zablokowane Game maker vs Construct


pan123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sprawa numer 1 (j e d e n przykład grywalnej gry w Construct) wciąż nie została przedyskutowana (nie przyjmuję głupawego argumentu "Construct jest zbyt nowy", bo ten program już ma ponad półtora roku!), reszta to odpowiedź na twojego posta, w którym większość spraw została przedyskutowana wieki temu.

 

podaj ten jeden cholerny przykład i będziesz miał mnie z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEJDZ SOBIE NA FORUM :) PORAZ KOELJNY PISZE , BO JA NIE JESTEM JAKIMS PIER****** RZECZNIKIEM CONSTRUCT COMMUNITY .

 

Czy napisanie tego poraz kolejny bardzo strejt wielkimi literami pomoze Ci w odbiorze ?

 

Pozatym nadal nie rozumiem co maja gry zrobione w Constructcie do samego programu ktory omawiamy ? :) Musielibysmy znalezc np. dwie takie same gry robione w tym i w tym zeby potrafic porownac program na podstawie gier :) . Wyszloby prawdopodobnie tylko to ze gry moga byc takie same tylko constructie gra zostala graficznie dobajerowana , ew. GM zżeranie zasobów komputera -_-

 

 

//

 

Gwaranuje ze znajdziesz duzo GRYWALNYCH dem ,niewiem czy jakas pelna wersje co juz z reszta wczesniej mowilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEJDZ SOBIE NA FORUM smile.gif PORAZ KOELJNY PISZE , BO JA NIE JESTEM JAKIMS PIER****** RZECZNIKIEM CONSTRUCT COMMUNITY .

nie unoś się.

 

Musielibysmy znalezc np. dwie takie same gry robione w tym i w tym zeby potrafic porownac program na podstawie gier

pomysł nie głupi - znajdź 2 osoby, które napiszą taką samą grę, jedna w GM a druga w Constructcie, wtedy będziemy mogli na prawdę dyskutować o tym który jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAJ TEN PIEPRZONY PRZYKŁAD, ŻEBY POKAZAĆ, CO CONSTRUCT NAPRAWDĘ POTRAFI, A NIE TEORETYCZNIE. i żebym przy okazji dał ci spokój. to już powinno być dla ciebie priorytetem ;p

 

tak ciężko podać jeden link? już przejrzałem to forum - nic mnie specjalnie nie zainteresowało.

niewiem czy jakas pelna wersje co juz z reszta wczesniej mowilem..

to raczej dobrze o Construct nie świadczy, że od października 2007 nikt nie zdołał zrobić żadnej pełnej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) zdołał ,10 sek...... szukania i ta dam ..ta gra to istny badass !!

 

http://dl.getdropbox.com/u/1024727/applica...he%20planet.zip

 

xD hehe

 

 

nie unoś się.

Sora Psi ale meczace jest powtarzanie po raz enty . Sami sobie szukajcie , ja nawet tam zarejestrowany nie jestem czemu mam za Was odwalac..Wy chcecie udowadniac wyzszosc jednego nad drugim nie ja... mam ******** czy robicie w Constructie , GMie czy MMF , vbGore ...byle wam sie dobrze pracowalo .

 

Warn za słownictwo.

Woock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad wiesz czy nie wrzucili podstawowej wersji dircetxa ? Przy instalacji constructa zainstaluje Ci sie w kazdym razie :

 

http://www.4shared.com/file/123767796/822f...mShooter01.html << tu macie cos powazniejszego,wlasnie sciagam , jakies bajery graficzne itp , demo ,shooter

 

Z - shield

X - fire

C - jump

Shift - slow motion

A - autodestruct

F1 - Windowed mode

F2 - Full screen mode

Esc - quit the game

 

http://www.hempuli.com/dataflashsabot/30sr.zip

http://gamejolt.com/freeware/games/extreme...wnload/456/624/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić, ale to jakie użytkownicy robią w programie gry nie świadczy o tym, czy ten program jest dobry czy zły. A jak widzę kłótnię Jakluba z Ziuttem to mam przed sobą obraz dzieci w piaskownicy kłócących się o to, kto ma lepszą łopatkę.

Co do gier z Constructa. Pierwsze lepszy przykład na który natrafiłem: http://www.moddb.com/games/skull-daddy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot , a o czym ja mowilem kilka postow temu niby ?

 

cyt.

 

Pozatym nadal nie rozumiem co maja gry zrobione w Constructcie do samego programu ktory omawiamy ?

 

 

a gierki nic specjalnego nawet to 3D taka sobie

Ta "3D" tutaj na forum niewidzialem gry platformowej na podobnym poziomie :) .... graficznym of course bo gameplay to juz zalezy od projektu itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić, ale to jakie użytkownicy robią w programie gry nie świadczy o tym, czy ten program jest dobry czy zły.

jeśli gra wykorzystuje możliwości programu, świadczy.

A jak widzę kłótnię Jakluba z Ziuttem to mam przed sobą obraz dzieci w piaskownicy kłócących się o to, kto ma lepszą łopatkę.

złe porównanie. ja tylko chciałem zobaczyć 1 przykład, a to, że stawialiście opór, to nie moja wina. więc prędzej "dzieci kłócących się o istnienie babki z piasku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "3D" tutaj na forum niewidzialem gry platformowej na podobnym poziomie :) .... graficznym of course bo gameplay to juz zalezy od projektu itp itd.

Poza tym że twórca narysował całkiem przystępne tekstury jak i sprity 

to z palcem w nie powiem gdzie w gm zrobisz taką grę

Przecież tam nie ma praktycznie żadnego systemu zdarzeń

poza czerwonym klockiem by dziwi otworzyć

 

a nikt takiej nie robi no cóż styl gry mi się nie wole otwarte 3D

 

Poza tym może gry 3D słabiej wyglądają w gm ale oferują graczowi znacznie więcej

zawsze tak jest że trzeba wybrać pomiędzy grywalnością a grafiką

 

ja wybieram grywalność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o programie , a nie o gameplayach gier :) oceniaj sprawy techniczne, jak gra chodzi na Twoim kompie ,wykorzystanie efektow...efekty...wszystkie wybuchy ,tarcze, szkla,wybuchy...

 

Może i 80% gier z niego ma dobrą grafikę, ale same gry są zawsze (bynajmniej te, które pokazałeś Ty jako te "dobre", i tej, które ja na jego forum znalazłem) ... warte.

 

Te do ktorych dalem download , to w zasdzie pierwsze lepsze gry jakie znalazlem , na ogol pierwsze gry tworcow ( oprocz shooterka ) . Ktore powalaja klimatem srednia gier na tym forum z reszta : ) ...

 

I znowu..to nie temat o grach tylko programe...

btw. zobacz ta gre co marmot podal linka ^^ piekne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o programie , a nie o gameplayach gier :) oceniaj sprawy techniczne, jak gra chodzi na Twoim kompie ,wykorzystanie efektow...efekty...wszystkie wybuchy ,tarcze, szkla,wybuchy...

 

 

 

Te do ktorych dalem download , to w zasdzie pierwsze lepsze gry jakie znalazlem , na ogol pierwsze gry tworcow ( oprocz shooterka ) . Ktore powalaja klimatem srednia gier na tym forum z reszta : ) ...

 

I znowu..to nie temat o grach tylko programe...

btw. zobacz ta gre co marmot podal linka ^^ piekne..

Ale to czy gra jest piękna czy nie w 99% zależy tylko i wyłącznie od grafiki 

czyli spritów itp nie widzę w tym czymś większych możliwości od gm

 

gameplay też zależy od programu 

mianowicie jak trudno go stworzyć widocznie w tym czymś ciężko skoro 

tyle gier ma tak słaby gameplay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby gameplay ? Wszystkie gry ktore dalem , a przypominam to byly pierwsze lepsze gry jakies znalazlem , maja przyjemny gameplay . Grafiki i efektow zampomniales dodac , i mozliwosci pociagniecia tych bez scinania ..

 

 

Kolejna ciekawa produkcja :D :

 

http://gamejolt.com/freeware/games/i-love-you-2/files/459/

 

Ciekawa rzecz :o :

 

http://www.scirra.com/phpBB3/viewtopic.php...129&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby istniała dobra gra w tym czymś, to byś ją już dawno dał, żeby nam dowalić.

 

Co do efektów - to, że się je łatwo tworzy, jeszcze niczego nie znaczy.

W GMie "efekty" wcale słabe nie są.

 

Zresztą - nie mów mi, że program do tworzenia GIER jest dobry, bo da się w nim robić dobre EFEKTY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo bo raczej w tworzeniu gry zbytnio sie programy nie roznia , w tym i tym gre zrobisz Oo ( a ze w Constructcie inaczej sie tworzy niz w GMie to juz inna bajka ) ..

 

Jakby istniała dobra gra w tym czymś, to byś ją już dawno dał, żeby nam dowalić.

 

:) lol Ty chyba nie pojmujesz sensu tego tematu..... z reszta zapytaj tworcow screenow z pierwszej strony , niech CI udostepnia jakies tech demo : ) Jezeli tak bardzo chcesz zebym Ci dowalil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziutt i G-enjoy

Mam świetny pomysl, ktory wszystkim sie spodoba.

Skoro ten construct jest taki wspanialy, zarabisty i w wersji 1 moze wiecej od GM w wersji 8 (porownanie bez sensu, ale coz), leci propozycja:

 

IDZCIE NA FORUM CONSTRUCTA I DAJCIE NAM SPOKOJ

 

o.

Widzisz tytuł tematu?

DAJ MI SPOKÓJ, o.

 

lol no fajna gra

bez_tytu_u.jpg

Mam DirectX 9c :]

Sims3 mi chodzi na nim a do tego czegoś potrzebuje jakiegoś przestarzałego updata

feil

 

Lol no aktualizacje dx wychodzą co miesiąc. :X

Fail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...