Skocz do zawartości

CS i Windows Vista


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

ciesz sie. cs jest kiepski. Tak totalnie dziurawy, że masa modów mogła łatwo powstać. Ot, deathrun wykorzystuje obracanie i ruszanie sie bytow, oraz byty zabierajace hp, a w kz_ skacze sie w 60% przypadków wykorzystując kiepsko zrobiony silnik fizyki(sposób rozbiegu i tym podobne).

 

E:Jednakże koffam DR ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że masz zerowe pojęcie o CS Vader. Ja mało gram w tą grę, ale jakoś wiem, że mody nie są wynikiem dziurawego silnika i, że ocenianie gry po niestandardowych trybach mija się z celem. A silnik fizyki i tak jest dość dobry. Weź pod uwagę, że ta gra działa na zmodyfikowanym silniku Quake I. Ona jest modyfikacją Half-Life, a HL to gra z 98 roku :/ . Zresztą, jakby to była tak kiepska gra jak Ty mówisz, to by nie było tyle lanparty, turniejów w nią, oraz by się tylu sponsorów nie pchało do finansowania teamów grających w to ;) . Ot nawet CS:S nie pobił CS 1.6 pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że masz zerowe pojęcie o CS Vader. Ja mało gram w tą grę, ale jakoś wiem, że mody nie są wynikiem dziurawego silnika i, że ocenianie gry po niestandardowych trybach mija się z celem. A silnik fizyki i tak jest dość dobry. Weź pod uwagę, że ta gra działa na zmodyfikowanym silniku Quake I. Ona jest modyfikacją Half-Life, a HL to gra z 98 roku :/ . Zresztą, jakby to była tak kiepska gra jak Ty mówisz, to by nie było tyle lanparty, turniejów w nią, oraz by się tylu sponsorów nie pchało do finansowania teamów grających w to ;) . Ot nawet CS:S nie pobił CS 1.6 pod tym względem.

 

Tibia też jest stara i peło szumu wokół niej, tyle że Tibię się obraża za pikselowatość i 2D, a cs'a czci.

 

http://www.youtube.com/watch?v=a6fjkVO82uw...feature=related

 

zobacz dopisek przy 0:17, oraz komentarze, a potem przejdź do 1:15* .

 

*-luknij na jego monitor.

 

Grałem w cs'a. Mam steam zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej, przeinstaluj. W csa nie gram przez pewnych małolatów. Otóż wbiłem się na jakiegoś serwa i fragowałem. Nagle admin włączył niektórym noclipa. Fragowałem dalej. To mi dał freeze(brak możliwości ruchu). Fragowałem tych co podbiegli. To dał jeszcze screen wiggle(obraz się kołysze jak głupi) wkurzyłem się, powyzywałem od cziterów i od teraz tylko z botami gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@I am vader

A czy ktoś tutaj coś powiedział o tibii? Co w ogóle ma ten reportaż do wypowiedzi Marmota?

Zresztą każdy może mieć steam, ale niekoniecznie musi posiadać na nim gry.

 

Co do tematu: Masz Vistę 64 bitową czy 32, bo tutaj może być problem z samym steam'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia też jest stara i peło szumu wokół niej, tyle że Tibię się obraża za pikselowatość i 2D, a cs'a czci.

 

http://www.youtube.com/watch?v=a6fjkVO82uw...feature=related

 

zobacz dopisek przy 0:17, oraz komentarze, a potem przejdź do 1:15* .

 

*-luknij na jego monitor.

Proszę Cię, wytłumacz mi o co Ci chodzi w tym poście, po co go napisałeś i jak się on ma do mojego posta. I po co dołączasz link do wyśmianego przez każdego reportażu o Tibii, zrobionego przez żydomasonerię, gdy mowa o CS. Z góry dziękuję za współpracę :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej dowgrade ?

A poza tym może mieć laptopa i nie mieć żadnych płyt więc ma instalke na dysku, więc jak sprzeda ? :]

Już wolałbym sprzedać viste, kase mieć dla siebie i zainstalować linuxa.

Albo Windows 7 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...