Skocz do zawartości

Studia w Gdańsku


zbysheck

Rekomendowane odpowiedzi

ja chciałem iść w liceum na mat-inf ale się rozmyśliłem jak zobaczyłem treść książki. Niby jest tam algorytmika ale tylko jeden rozdział i to dla raczkujących w tym temacie, a tak to bazy danych, exel. Już wolę iść na mat-fiz niż na łatwiznę :P, a po drugie słyszałem że oni tam więcej grają w countera niż się uczą z infy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
Ale z tego co wiem finał daje automatycznie 100% z matury z infy.

A to już jest fajny papierek.

 

Do podtarcia dupy.

 

Co do samej matury z INF jest głupia, w roku gdy ja zdawałem na próbnej babka powiedziała, że w Polsce nikt nie miał jeszcze więcej niż 78% - ja miałem na próbnej 60% (na finalnej chyba 11%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat p. mgr Agnieszki Chwazik "Uniwersytet Gdański otrzymał dofinansowanie na kształcenie studentów w ramach tzw. kierunków zamawianych! To oznacza, że najlepsi kandydaci, którzy dostaną się na jeden z 6 kierunków: biotechnologia, chemia, fizyka, informatyka, ochrona środowiska, matematyka, otrzymają 1000 złotych stypendium miesięcznie."

Więc konkluzja idąc na studia przemyślcie kierunki zamawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast mój kolega zajął drugie miejsce w krajowym konkursie na najlepszego Technika Elektronika i miał przepustkę na wszystkie uczelnie w kraju
Koleżanka była czwarta w centralce olimpiady z historii muzyki (sic) i dostała taką samą przepustkę. Poszła na matematykę w UW. XDDD

 

Słuchajcie Ośmia :3

 

@Dionizy - bleh, najnudniejsze kierunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Cytat p. mgr Agnieszki Chwazik "Uniwersytet Gdański otrzymał dofinansowanie na kształcenie studentów w ramach tzw. kierunków zamawianych! To oznacza, że najlepsi kandydaci, którzy dostaną się na jeden z 6 kierunków: biotechnologia, chemia, fizyka, informatyka, ochrona środowiska, matematyka, otrzymają 1000 złotych stypendium miesięcznie."

Więc konkluzja idąc na studia przemyślcie kierunki zamawiane.

 

Teraz tak mówią, a na koniec i tak gówno ludzie dostaną. Najpierw miało być dla wszystkich, potem dla najlepszych 30, a teraz dla najlepszych kandydatów. Coraz bardziej zawężają tą listę. Niestety, na studiach różne rzeczy się dzieją. Nam np. mówili, że na pierwszym roku nie ma warunków z przedmiotów, tymczasem niektórzy brali aż po cztery :) Tak więc na uczelni wszystko dynamicznie się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnysek - pieniądze pochodzą ze środków zewnętrznych, więc sądzę, że z postanowień będą musieli się jednak wywiązać. Zobaczymy w praktyce.

Ludzix napisał: bleh, najnudniejsze kierunki.
to może Neurobiopsychologia ;> jestem w stanie uwierzyć, że ten kierunek nie jest nudny :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M. nauki i szkolnictwa wyższego nie przychyliła się do propozycji UG, by Neurobiopsychologia była osobnym kierunkiem. Z tego względu w roku akademickim 2009/2010 jest ona specjalizacją na psychologii. Co będzie za rok? Zobaczymy.

 

W tym wypadku psychologia nie jest kierunkiem zamawianym.

A z tego co czytałem o tym 'kierunku' to kadra profesorska była bardzo przychylna do otworzenia takiego kierunku. Jest to coś... przyszłościowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...