Skocz do zawartości

GMCLAN.org - Grupa Steam


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Fajnie, że nikt nie pyta administracji o zgodę na zakładanie grup nas dotyczących. Jaką mamy pewność, że znowu nie strzelisz focha, nie poprosisz o bana itd.? Poza tym dobrze abyś dodał jeszcze jednego administratora, jakiegoś rzetelnego użytkownika gmclanu - żeby wprowadzić neutralność. Wtedy możemy pogadać o statusie oficjalnej grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Bagno ma specjalny immunitet, bo może na innych najeżdżać, a jeżeli coś mu nie pasuje to zawsze można wstawić kogoś zdjęcie, dyskryminować dziewczyny grające w spelforsa i wysyłać maile do valve z prośbą o usunięcie konta steam ;p.

fag.png

enjoy your hipokryzm.

 

edit: Dla osób nie znających angielskiego: Bagno wrzucił zdjęcie tych biedaków na bloga, bo oni ośmielili się wrzucić screeny z jego tetrisa na nk.

edit2: Ich oczy sam ocenzurowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Bagno ma specjalny immunitet, bo może na innych najeżdżać, a jeżeli coś mu nie pasuje to zawsze można wstawić kogoś zdjęcie, dyskryminować dziewczyny grające w spelforsa i wysyłać maile do valve z prośbą o usunięcie konta steam ;p.

fag.png

enjoy your hipokryzm.

 

edit: Dla osób nie znających angielskiego: Bagno wrzucił zdjęcie tych biedaków na bloga, bo oni ośmielili się wrzucić screeny z jego tetrisa na nk.

edit2: Ich oczy sam ocenzurowałem.

Naucz się angielskiego, synu. Screeny? Czy całą grę z kodem na RS?

Wydaje mi się, że to drugie.

+ Groźby stworzenia wersji "non-steam".

A wy halpowicze rysujecie ch*** na czym się da, nawet na screenach. Wysoki poziom. ;p

 

Aha, jeszcze:

"Copyright ? 2008 - 2009 By Lime Entertainment. All rights reserved."

 

Ktoś Ci dał zezwolenie na używanie loga Twoich celów?

Co do "usuwania konta steam", zaraportowałem po prostu starą grupę GMC linkiem o ofensywności. Tyle.

Z resztą, co ma tloa i lime do grupy gmc?

A teraz wracać do tematu proszę. Dziękuję za uwagę.

 

Tetris, i lol'd. Macie znikome pojęcie na temat historii gier.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tetris

 

PS. Nie sądzę aby ktoś z gmc sobie życzył, aby pisano ordynarne artykuły na jego temat. :)

Także do tych ludzi, jeśli nie macie ochoty aby taki artykuł sobie widniał, piszcie do Wikia.com.

 

i-jcgfCnQ.png

@Ranmus: Oczywiście, że będzie drugi admin. Chętnie mogę zejść do poziomu członka, chcę po prostu aby grupa była czysta od halpowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dobra, kwestiami administracji tej grupy co założył g-enjoy zajmiemy się później (aktualnie nie mam czasu i sam nie jestem w stanie być adminem jeszcze przez jakiś czas, btw. czytałem twoje pmy). Póki co możecie spokojnie dołączać.

 

btw. Jeżeli ten arkanoid jest pisany w c#, to polecam się zainteresować http://www.eziriz.com/ i problem jawności kodu z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ech, szkoda, że dopiero teraz zauważyłem ten temat. O to co ja mam do powiedzenia na temat tego wszystkiego: ta grupa została stworzona TYLKO I WYŁĄCZNIE z przyczyn osobistych. Stara funkcjonowała bardzo dobrze i nie wiem czemu została założona nowa. Wystarczyło do mnie napisać, mam prawa admina tam i mogłem wszystko ustawić tak jak być powinno. Poza tym, co z tego, że Pieter ma tam admina, skoro właścicielem grupy i głównym adminem jest nadal g-Enjoy, co do którego nic osobiście nie mam, ale jak ktoś kto co chwila chce bana i "opuszcza" GMCLAN może prowadzić taką grupę? Początkowo się zapisałem do grupy wraz z zaproszeniem które dostałem, bo nie widziałem tego tematu, a też nie spojrzałem na dowództwo grupy, a myślałem, że ktoś z administracji postanowił założyć nową. Cóż, ja opuszczam tą grupę i zostanę przy starej, albo poczekam na grupę stworzoną przez kogoś z administracji GMCLANu, o której będzie można mówić jako o 100% oficjalnej, która nie będzie robiona z powodu osobistych kłótni. Zresztą, jest zerowa pewność, że g-Enjoy nie zacznie wykorzystywać tej grupy do celów osobistych. Dlatego też opuszczam i czekam na taką, która będzie prowadzona przez administrację GMCLANu, bądź osoby pewne, które mają dobrą reputację na GMCLAN i są na tej stronie od dłuższego czasu i nie sprawiają problemu (Pieter mógłby założyć takową grupę, jak nikogo z administracji to nie interesuje).

A, żeby nie było. Nie odchodzę z niej dlatego, że nie mam w niej admina, a w poprzedniej miałem, tylko nie podoba mi się ta grupa dlatego, że została założona z przyczyn osobistych i ciężko mówić, żeby ta grupa była oficjalną (chociaż poprzednia też nie była, ale przynajmniej organizowane było przez nią wiele rzeczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...