Skocz do zawartości

Zablokowane DS śmierdzi a PSP jest fajne


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Zgodnie z sugestiami kilku ludzi założyłem temat, w którym mogę zmieszac DSa z błotem i wychwalac PSP, a do tego nikt tu nie zajrzy.

Bosko! :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Sam śmierdzisz ^^. Ja i tak wole DS emot11.gif.

Jak chcesz mieszac PSP/mnie z błotem i wywyższac DSa to załóż sobie własny temat do którego nikt nie zajrzy.

 

@Jaklub: byłeś blisko prawy, ale jest taka, że zgrałem na PSP argumenty i je sprzedałem, żeby kupic sobie armię krasnoludów :)

 

 

Zajrzałem tu. No ale i tak nie ma tu żadnych konkretów, z wyjątkiem konkretnego offtopa.

Brawo, nakryłeś mnie. A czego się spodziewałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem raz a mam nadzieje że pożądnie PSP to niebo dla nieba a ds to piekło dla piekła nawet gdybym miał DS to bym na nim nie grał a mam psp a mój kolega DS i on wogóle go nie rusza a ciągle chce grać na moim P^S^P xD

chociażby takich jak ten powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja ci wytłumaczę: LoRd DaVeR ma PSP i jakieś GTA (on ma 8 lat, a GTA od 18 lat jest, to od razu jest jazzy, bo czuje się dojrzały), a jego kolega (prawdopodobnie jego mentalny klon) naćpał się kiedyś i kupił DSa, ale gra na PSP LoRda, bo oprócz tego, że jest dla dorosłych, to ma jeszcze zarąbistą grafikę, a wszyscy wiemy, że dla dzieci "przemoc + ewentualnie dupy + super duper grafika = dobra gra". kogo obchodzi grywalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria Stories jest akurat całkiem grywalna, ale to grafika w niej odrzuca.

imo to nie wygląda tak źle (z tego co pamiętam), ale mnie akurat te gry nudziły. dla mnie GTA2 wciąż nie przebite ;p

 

btw. fajny hotlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...