Skocz do zawartości

Gry ala GTA?


GladiusX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Wiem że na forum był na pewno gdzieś taki temat, ale jakoś nie mogłem go znaleźć... Poszukuję gier ala GTA lub coś do Simsów podobne... Fajnie by było jak by wszystko było darmowe poprostu linka na neta albo do pobrania... Z góry dzięki

 

PS. Wakacje się zaczęły a kolekcja moja mnie nudzi x-D :-P :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'la GTA jak w "omgomg prostytutki i ludzi można bić!" czy a'la GTA jak w "wciągająca fabuła, fantastyczne przedstawienie akcji, genialny poziom dopracowania i tylko orzeszki nie pasują"?

 

1) Saints Row pewnie.

2) Keepsake albo inna ostatnio wydana przygodówka.

 

Znowu "podobne do Simsów" (wrr, odmiana). Graficznie - dowolna gra wydana przed 2005. Dźwiękowo - dowolna gra wydana po 2005. Gameplay - Singles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za problem ściągnąć kumpli i pograć?

Chyba nie rozumiesz o co mi chodziło. Z kumplami to można w każda grę pograć, choćby "na zmianę".

Jedyną rzeczą, dla której jeszcze lubię GTA SA jest to, że w multi można grać, chociaż to gracze stworzyli mp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy multi w GTA jest akurat tak ważną cechą? GTA2 ma też świetny singleplayer. Dużo bardziej rozbudowany niż w jakimkolwiek późniejszym GTA. Przy tak rozbudowanym single, multi jest tylko dodatkiem którego nikt nie używa. A, że San Andreas jest takie badziewne, to i ludzie są skazani na SA-MP jak wydali kasę na takie badziewie, a chcą mieć choć trochę rozrywki z gry :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driv3r stoi u mnie na półce, właśnie na niego patrze. I wiecie co? Nie lubię tej gry, jest momentami irytująca(szczególnie w pogoniach) a tak na prawdę "wolnego życia" tam nie ma. Albo są 100% misje, albo wolna jazda, ale wtedy jedyne co masz do roboty, to zabijać ludzi i uciekać przed policją. Bez interaktywności. Do stylu GTA to nie pasuje.

 

A jak chcesz coś A'la GTA, to pierwsze wersje GTA, robione w 2D są darmowe, więc je polecam.

 

Tiaa, jeszcze żeby na tym multi ktoś grał...

 

Ja jakoś namawiam brata, siostrę, kilku kolegów i przez hamachi jedziemy. Fajnie nawet jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...