Skocz do zawartości

Towerlands


Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Dawka: Nie wiem jaki kursor jest w HoMM V ale tę grafike miałem już w "zbiorach".

Co do tego Cavemana to prosiłbym aby nie robić z tego tematu coś w stylu: " jak przejść..." etc. Ten temat jest o Towerlands i tylko o nim :].

@boom: w gwoli ścisłości nie wzorujemy się na żadnej grze, wszystko tworzymy i wymyślamy sami.

Dobra nowina dla tych, którym przeszkadzał ten niby zakoszony kursor. Niedługo będzie nowy, bardziej bajkowy kursor i może dodamy możliwość zmiany wyglądu kursora. Happy xD?

:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

mam nadzieję, że skończycie tą gierke, bo nieźle się zapowiada, a kursor miał być już bajkowy bardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Postanowiłem napisać ponownie o Towerlands.

Na początek macie tu kawałek gry gdzie możecie pobawić się w budowanie miasta ( niestety coś się wali z wierzą i koszarami).

https://gmclan.org/up3539_4_Towerlands.html

 

Drugą sprawą jest garstka informacji odnośnie tejże produkcji. Powracam do początkowego założenia że jednostki same będą wyruszać do boju, a naszym głównym celem będzie obrona miasta (czyli standardowy TD).

Pojawił się zamysł odnośnie przeciwników. Nie wiem czy mają budować sobie bazę i z niej wysyłać jednostki czy mają być na końcach mapy portale z których wychodzą a zadaniem gracza jest zlikwidowanie tych portali. Tu wybór zależy od was.

 

BTW: W game info nie opisałem jak rozbudowywać budowle, otóż wystarczy kliknąć na budynku który chcesz upgreadować i nacisnąć enter. Rozbudowywać da się :

- domy

- koszary

- tartaki

A później także ratusz.

 

Ogólnie od teraz cała gra zależy od was, piszcie co chcecie zobaczyć w tej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...