Skocz do zawartości

Jeżeli potrzebujesz spritu broni...


firi

Rekomendowane odpowiedzi

Przerabiam wielkoformatowe fotografie broni na sprity. Zapodaj typ/model broni lub dużą fotkę, a przy odrobinie szczęścią zrobie z niej sprit.

 

guns.png

 

gunsalpha.png

 

Jeżeli wykorzystujesz któryś ze spritów zawartych w tym temacie, napisz proszę o tym tutaj.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprite (ang. dosł. duszek) - dwuwymiarowy obrazek używany w systemach grafiki dwuwymiarowej i 2.5-wymiarowej, który po przesunięciu i ewentualnie przeskalowaniu jest przenoszony na ekran.

 

axek.png

 

siekieraalpha.png

 

Oferta nadal aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponował bym abyś dodatkowo ze sprajtami dawał maski alpha, abyśmy mogli ich należycie użyć :)

A swoją drogą, chętnie bym skorzystał z Twoich usług graficznych na potrzeby mojego silnika (Xenon Core / PlayGate, którego możesz nie znać) :) Zależy mi na jak najbardziej realności sprajtów, a z racji iż sam nie mam czasu graficzyć to chętnie Ciebie zatrudnię do tej robótki o ile będziesz chętny :) W razie potrzeby więcej informacji mogę udzielić na PW, tylko daj znać co chcesz wiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firi, nie wolno double postować, zamiast tego możesz edytować swój ostatni post, ponadto skasowałeś mój dopisek w poprzednim poście odnośnie tego, że post musi coś wnieść do tematu, czyli nie może się składać z kilku slówek, tym bardziej z emotki. 2 wykroczenia w 2 dni - radzę Ci, przeczytaj regulamin i się dostosuj inaczej kolejnej szansy nie dam.

ΨΧΞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...