Skocz do zawartości

Która trąba jest najładniejsza :P?


pablo1517

Efekt trąby powietrznej.  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najładniej wygląda efekt numer:

    • 0
      1
    • 1
      1
    • 2
      2
    • 3
      1
    • 4
      0
    • 5
      2
    • 6
      15


Rekomendowane odpowiedzi

No więc narysowanie ładnego sprite'a trąby powietrznej w sporej skali jest bardzo trudne i czasochłonne więc pomyślałem, że mógłbym sobie zrobić jakiś efekt. Ten się składa z 7 obiektów, no ale to nie ważne. Chodzi mi o to, żebyście się wypowiedzieli/zagłosowali, który z tych efektów wygląda najładniej.

 

https://gmclan.org/up199_4_traba.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot, ja na przykład muszę zostać przy gm6 bo wykorzystałem 3 możliwości użycia klucza gm7 i muszę robić legalnie tylko na gm6 :/ a poza tym gm7 śmierdzi :/ poczekam, aż zrobią gm8 i zniosą blokadę użycia 3 kluczy, o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie używać zrypanej Visty w końcu :).
Czemu miałbym pracować na starym XP? Wszystko co złego się mówi o Viście, to jedynie głupie stereotypy zbudowane po pierwszych wrażeniach, z pierwszej wersji systemu. Wersja z SP1 jest o wiele lepsza i wszystkie "wady" o których każdy mówi, się w niej nie znajdują. A inny popularny argument z wymaganiami jest też głupi - to normalne, że im nowszy produkt, tym więcej od sprzętu wymaga, bo ma większe możliwości, które jednak wymagają coś od ramu czy procka. Zresztą, jak się pojawi Windows Seven, to mam przeogromną nadzieję, że MS zaprzestanie supportu XP, a ludzie zaczną przechodzić na niego lub Vistę. No i, że coraz mniej rzeczy będzie już na XP działać (głównie gry, zaprzestanie robienia wyboru między DX 10 a DX 9 to kwestia czasu, pewnie po wydaniu DX 11 już nie będzie możliwości zmiany renderowania na DX9 w żadnej grze :) ).

 

Marmot, ja na przykład muszę zostać przy gm6 bo wykorzystałem 3 możliwości użycia klucza gm7 i muszę robić legalnie tylko na gm6 :/ a poza tym gm7 śmierdzi :/ poczekam, aż zrobią gm8 i zniosą blokadę użycia 3 kluczy, o
Ano, też tak mam. Dlatego przestałem używać Game Makera :)

 

I skończmy na tym ten offtopic :P . Kto może, niech ocenia trąby Pabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 60fpsach chodzi normalnie. Mógłbym użyć jednego, ale i tak zrobiłem pewien krok do przodu nie robiąc tego z setki obiektów jak zrobiłaby znaczna większość :P. A mam z 7 bo jestem leniwy.

 

No i ja ciebie nie pytam o to jak mógłbym to zrobić, tylko który z tych efektów jest najładniejszy!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A ja z tego miejsca zapowiadam, że być może już niedługo będziemy blokowali tego typu nowe tematy. Tak jak Wy macie w nosie że wasze projekty się nie odpalają pod Windows Vista, tak samo i my będziemy mieć takich użytkowników, którym nie chce się zadbać o użytkowników i ruszyć dupska konwertując exeka by ten odpalał się pod nowymi systemami. Już wcześniej nosiłem się z takim zamiarem, a ten temat tylko przyśpiesza decyzję. Jak proszenia nie pomagają, to was zmusimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z tego miejsca zapowiadam, że być może już niedługo będziemy blokowali tego typu nowe tematy. Tak jak Wy macie w nosie że wasze projekty się nie odpalają pod Windows Vista, tak samo i my będziemy mieć takich użytkowników, którym nie chce się zadbać o użytkowników i ruszyć dupska konwertując exeka by ten odpalał się pod nowymi systemami. Już wcześniej nosiłem się z takim zamiarem, a ten temat tylko przyśpiesza decyzję. Jak proszenia nie pomagają, to was zmusimy.

 

A może ja proszę o pomoc tych co mają XP i co? Pfff... bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...