Skocz do zawartości

HELP


Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielką prośbe .Jestem nawicjuszem i mam program game maker 5.0 i wogule nie wiem jak się nim posługiwac wiec prosze żeby ktośmi wytłumaczył od podszewki jak stworzycjakąs prostą gre albo dał jakiś link ze stronkąna której jest opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz się nauczyć pisać w GM, to niestety, ale musisz trochę nad nim posiedzieć. Najlepszą nauką jest podejrzenie wykonania gry w samplesach dołączonych do programu. Spróbuj tam coś pozmieniać i zobacz jakie efekty uzyskałeś. Następnym krokiem jest napisanie prostej gry z klocków (no chyba, że znasz trochę programowanie, to zacznij od razu na scryptach). :D Dodatkowo poszukaj trochę przykładów na forum. Napewno się Tobie przydadzą. Jeśli będziesz miał jakieś pytania to pytaj tutaj. Pamiętaj tylko, że całej gry za Ciebie nikt nie napisze, musisz zrobić to sam. Następnie, jeśli uda Tobie się coś sklecić, to wystaw na forum, pamiętając o tym, aby umieścić w odpowiednim temacie, ale ostrzegam możesz spotkać się z ostrą krytyką, ale pochwał napewno też nie zabraknie. :thumbsup:

A więc do dzieła. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...