Skocz do zawartości

Problem


Marrac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jeśli ktoś z was gra albo grał w tibie to bedzie wiedział o co chodzi.Chce zrobić obraz tak jak w tibi,i niewiem jak.Pomóżcie :helpsmilie:.Oczywiście taki obraz żeby była duża mapa a postać bedzie mogła wszędzie dotrzeć.A nie żeby cała mapa była w jednym miejscu.

 

Tymon: Nie używaj tylu emotek, narazie tylko ostrzeżenie słowne.

 

 

 

Wielkie dzięki Bigshark.Jesteś super :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jeśli ktoś z was gra albo grał w tibie to bedzie wiedział o co chodzi.Chce zrobić obraz tak jak w tibi,i niewiem jak.Pomóżcie helpsmilie.gif.Oczywiście taki obraz żeby była duża mapa a postać bedzie mogła wszędzie dotrzeć.A nie żeby cała mapa była w jednym miejscu.

 

Nie musiałeś się tyle rozpisywać, przecież "każde dziecko WIE, że Bigshark nigdy nie mówi NIE",

i oczywiście" O każdej porze Bigshark zawsze wam pomoże"

 

Otóż nie chciałem robić jakieś słabego przykładu, chciałem stworzyć dla ciebie uniwersalny, nieregularny, nadzwyaczajny przykład który zakoduje się w twojej świadomości na całe zycie albo jeszcze jeden dzień dłużej.

TU ŚCIĄGNIESZ TO CUDO :P

 

Tymon: Daj poprostu linka i nie gadaj takich głupot =P To tak na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, wyglada na to że Bigshark jednak nie wypełnia tego swojego głupiego motta i nie ma go na GMClanie -_- Trudno, jeśli nie masz nic przeciwko, ja Ci pomogę. Jeśli zrobiłeś już viewa, który podąża za bohaterem, dajesz taki kod w obiekcie interfejsu:

 

W End Step:

x=view_xview+5
y=view_yview+5

Teraz interfejs będzie podążał wraz z roomem :) Oczywiście możesz poeksperymentować ze zmiennymi , aby osiągnąć pożądany efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...