Skocz do zawartości

Zablokowane Pocket PC, czy warto?


Ch3mical

Rekomendowane odpowiedzi

Mam niewiele więcej kasy, a nie chcę całej wydawać na Pocket pc'ta. Znalazłem fajną aukcję, dlatego pytam, czy warto, bo ja, na telefonach się bardzo dobrze znam, ale już na palmfonach to nie za bardzo :)

Potrzebne mi głównie do pisania (jakiegoś tam worda i exela chyba ma) i jak mam wolny czas, np. podczas podróży, to też bym sobie mógł jakiś film objerzeć, muzyki posłuchać, w gry pograć...

 

Aha, zapomniałem, w aukcji pisze, że trzeba sobie dokupić kabel USB 2w1.

http://www.allegro.pl/item580718115_kabel_...xda_iii_zw.html

 

Czy taki będzie pasował? Jeśli ktoś się zna, prosiłbym o pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie proszę o krytykę urządzenia, tylko pytam, czy ta aukcja jest godna uwagi...

 

@8:

Potrzebne mi coś małe, poręczne i z dużymi możliwościami. Porównaj sobie wielkość tego i laptopa. Oczywiście, jest dużo słabszy od laptopa, ale mi wystarczy. Przecież nie będę grał na tym w Crysisa :S

Chodziło mi o jakieś proste gierki na rozluźnienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabarz:

To nie lepiej kupić jakąś konsolkę przenośną? GBA obecnie jest tanie, a znajdziesz na nie więcej ciekawych gier niż na pocket pc.

Ej, no. Przecież mówię, że gdybym chciał mieć to do gier, to bym sobie kupił Game Boy'a Adv. Potrzebne mi PDA głównie do pisania, słuchania muzyki i odtwarzania filmów. Da sie na GBA pisać prace, robić arkusze i odtwarzać filmy? No chyba nie bardzo. W gierki tak jak mówię, podczas podróży, albo gdy siedzę na przystanku, to mogę sobie popykać. Dla mnie nie ma znaczenia jaka to gra. Może być nawet dwukolorowy tetris :)

 

Ma ktoś w ogóle coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Miłego oglądania filmów na matrycy z zaledwie 4 tysiącami kolorów. Poza tym licz się z tym, że soft na to coś jest ciężko dostępny, bo i system stary. No i ta wersja Office co tam jest, to pewnie mało kompatybilna z nowymi wersjami dokumentów worda i excela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś W OGÓLE tam chyba będzie działać? :P

Czyli w ogóle to jesteście negatywnie nastawieni na tego typu zakup... hmmm... a co powiecie na to:

http://allegro.pl/item581210142_dell_axim_...lmtop_nowy.html

 

 

 

 

 

 

PS.

Ciekawi mnie też, gdzie ten palmtop na klawiaturę... (ten, o którym najpierw dyskutowaliśmy, ten za stówe)

Wysuwa się od boku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie proszę o krytykę urządzenia, tylko pytam, czy ta aukcja jest godna uwagi...

 

@8:

Potrzebne mi coś małe, poręczne i z dużymi możliwościami. Porównaj sobie wielkość tego i laptopa. Oczywiście, jest dużo słabszy od laptopa, ale mi wystarczy. Przecież nie będę grał na tym w Crysisa :S

Chodziło mi o jakieś proste gierki na rozluźnienie :D

na tym to nawet nie wiadomo czy Ci pójdzie saper ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie znam się zbytnio na palmtopach, ale za 300-350zł bym kupił to:

http://allegro.pl/item570861507_spv_m1000_...l_fvat_gwa.html

 

A potem zaktualizował system do WM 6.1, tutaj całe podforum poświęcone temu urządzeniu:

http://pdaclub.pl/forum/index.php?board=98.0

 

I wtedy to ma sens. Do szczęścia brakuje tylko wifi oraz obsługi kart z sdhc (powyżej 2GB).

 

ps. Nie wiem czy to ma klawiaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że nic na nim nie pójdzie, to dziwne, bo znalazłem kilka stron, a na każdej po ok. 200 gier i programów do tego urządzonka :]

Odkryłem też, że on nie ma klawiatury. Na szczęście rozpoznaje pismo ręczne. W sumie, to na takiej malutkiej klawiaturce to nie wiem czy by się wygodnie pisało :S

Ranma, ja też, zakładając ten temat, nie spodziewałem się cudów po tym sprzęcie, bo, przecież, kosztuje on tylko stówe. Zauważ, że nie znajdziesz innej aukcji poniżej 250 zł, a jeśli już znajdziesz tą aukcję za 250, to okaże się, że to jest to samo urządzenie. Dla mnie wystarczy:

-Word: ma

-Excel: ma

-PowerPoint: chyba też ma

-Publishner: chyba ma, ale nie wiem

-Muzyka: odtwarza

 

 

Zdecydowałem się jednak kupić ten sprzęt, bo za taką cenę, nie znajdziesz nigdzie lepszego sprzętu. A to, co on ma, w zupełności mi wystarcza :)

 

Dzięx wszystkim za pomoc, Closed.

 

:bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...