Skocz do zawartości

Zablokowane The Square


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając te wszystkie posty, aż mi się żal was zrobiło, zachowujecie się jakby co najmniej żal wam ****** ściskał, z GMClanu robicie noobiarnie, a potem jeszcze płaczecie i dziwicie się że na innych portalach wyśmiewają się z GMClanu i Game Makera, patrząc na to jaki popis żeście tu dali, trudno się im dziwić, bo to właśnie tacy jak wy psują opinie Game makera.

 

co do pomysły.

hmm gra wydaje się nie najgorsza choć opis krótki domyślam się że na każdej planszy będzie trzeba powtarzać ten schemat znaczy „niszczenie dział , zebranie energii ,ochrona portalu ” tylko coraz to bardziej rozbudowane, może być ciekawie, no ale zależy to od wykonania, więc powodzenia. :)

 

O wypraszam sobie, ja tu nie robie noobiarni -.-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał was na tyle inteligentnych że pomyślał, że pewnie zrozumiecie ale się pomylił, każdemu zdarza się robić błędy ciekawe czy tu jesteś taki idealny.

a jak nie wiesz co to, to ten obrazek to tzw. rozrysowanie gry i zasad działania, czasem prościej opisać coś wizualnie niż testowo.

Nie tylko ja tu podzieliłem zdanie że opisał do dupy, w ogóle tego nie zrobić tak btw. ;D no może na obrazku. TAK JESTEM IDEALNY ;[

Właśnie potwierdziłeś to o czym pisałem.:) 

A no bo lubię.; d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
a jak nie wiesz co to, to ten obrazek to tzw. rozrysowanie gry i zasad działania

 

 

 

Zaraz wbije bagno i powie że Ty też nie masz racji i się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał was na tyle inteligentnych że pomyślał, że pewnie zrozumiecie ale się pomylił, każdemu zdarza się robić błędy ciekawe czy tu jesteś taki idealny.

a jak nie wiesz co to, to ten obrazek to tzw. rozrysowanie gry i zasad działania, czasem prościej opisać coś wizualnie niż testowo.

 

Właśnie potwierdziłeś to o czym pisałem. :)

 

Bo dzieci już tak powiem do jasnej ***** nie rozumieją prostych rzeczy :rolleyes:

Im trzeba wszystko tłumaczyć ze szczegółami inaczej sięnie połapią. Dokładnie Xafron. (Literówka...)

Dla Was gra zaczyna się od czego innego niż dla mnie. Ja zaczynam bazgrołami.

PS. Używam angielskiego praktycznie zawsze. A tym bardziej do takich rzeczy, na anglosaskich forach nie rozumieją polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ja tu podzieliłem zdanie że opisał do dupy, w ogóle tego nie zrobić tak btw. ;D no może na obrazku.

jak to bagno opisał : "Dla Was gra zaczyna się od czego innego niż dla mnie"

ja jakoś nie miałem problemów ze zrozumieniem opisu.

 

TAK JESTEM IDEALNY ;[

to mogę tylko współćwiczyć tobie i twoim najbliższym. :]

 

A no bo lubię.; d

znam jedno słowo na to a ona brzmi "Trol" :)

Zaraz wbije bagno i powie że Ty też nie masz racji i się skończy.

No i się pomyliłeś. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego:

To, że siedzę w domu i sikam na to co robią "koledzy" na dworze (palą, chleją itd.) to nie Wasza sprawa. Bynajmniej nie robię nikomu niczego złego siedząc nad wymyślaniem gier i kodzeniem. Nie jest "nolajfem", jestem człowiekiem, który woli siedzieć w domu, uczyć się i tworzyć niż palić i przedrzeźniać ludzi w szkole/na dworze.

 

Dziękuję.

 

 

@up:

Witaj w klubie normalnych ludzi na GMC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g-Enjoy, według Ciebie odizolowanie się OD INNYCH jest normalne?

 

 

Xarfon, jak zobaczysz przepis na smaczne danie, ale będzie tam same zdjęcie Tego, bez opisu z czego to jest i tym podobne, to co zrobisz? Powiesz: "OAHHASDHSA ZROZUMIAŁEM TO" ?

 

To za przeproszeniem ********* na dwór chlać. W przeciwieństwie do Ciebie mam ambicję i plany na to jak chcę żyć w przyszłości.

Wychodzenia na dwór z gówniarzami nic mi w życiu nie da.

Nie odizolowałem się, chodzę do szkoły i mam rodzinę w domu.

E: Danie a plan gry to co innego, do tego dostaleś wizualny opis + informację w opisie tematu CO TO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty kurwa myślisz że ŚWIAT SIĘ KOŃCZY NA BEZMÓZGACH? omg. Też jakiś pojebany jesteś, bo tylko chlać i chlać, idź się przez to powieś, bo unikanie rówieśników tylko zrujnuje Ci życie.

 

EDIT:

Chyba nad drugą częścią postu długo myślałeś skoro dopisałeś później. ;D

 

EDIT2:

 

Znasz mnie skoro piszesz: "W przeciwieństwie do Ciebie:" ?

 

EDIT3:

Jakoś jak zaczołem się o to pultać OPISU w pierwszym poście nie było. HELLLOU?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję skończyć ą dyskusje bo się taki spam zrobił że ja pierdziu...

Co was do cholery interesuje co bagno robi w domu? Co was to obchodzi, czy siedzi w domu czy na dworze - każdy robi to co lubi. Nie jest powodem do np. wyśmiania to, że koleś siedzi w domu z mordą przy kompie czy leży pod ławką podpity. TO NIE JEST NICZYJ ZASRANY INTERES!

Jedni robią gry na jeden sposób, drudzy poprostu robią na żywca. Ja najpierw wszystko sobie planuję jak gra będzie wyglądać i wszystkie jej dane na jakiejś kartce. I TO JEST MÓJ PROBLEM!

Co do reszty "bagiennych" (że się tak wyrażę - ci co popierają lub bronią bagna)

Imponujące jest to, że bronicie usera na którego tak najechano ale to was też nie usprawiedliwia. Nie jesteście też the best

 

więc...

 

Wszyscy przestańcie spamować i droczyć się w tym temacie. Koniec

 

@topic

Niestety nie mam wystarczających danych na to by stwierdzić, że to dobry pomysł na grę. To ma być platformówka? czy jak? Jak nie to koncepcja dobra tylko trzeba trochę dopracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty kurwa myślisz że ŚWIAT SIĘ KOŃCZY NA BEZMÓZGACH? omg. Też jakiś pojebany jesteś, bo tylko chlać i chlać, idź się przez to powieś, bo unikanie rówieśników tylko zrujnuje Ci życie.

 

EDIT:

Chyba nad drugą częścią postu długo myślałeś skoro dopisałeś później. ;D

 

EDIT2:

 

Znasz mnie skoro piszesz: "W przeciwieństwie do Ciebie:" ?

 

Tak zdążyłem poznać Twój charakterek na gmc.

Poza tym jak już napisałem, nie Twoja sprawa to co robię w swoim życiu, martw się sobą a będzie dobrze :)

 

@up: Platformówka w pewnym sensie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...