Skocz do zawartości

Last Chaos czy Silkroad Online?


Grabarz

MMORPG  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. MMO

    • Last Chaos
      2
    • Silkroad Online
      11
    • Doradzę inną / Niewiem
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym sobie ściągnąć którąś z tych MMO. Tylko teraz powstaje pytanie, którą? Czekam na Wasze odpowiedzi. Może doradzicie mi coś innego... No nic. Powiedzcie co o tym sądzicie.

 

PS. Żadnych prywatnych serverów ani tibii ;O

PS2. Mógłbym prosić o darmowe? Wiem, że gorsze, ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Last nie grałęm, grałem w Silka, koncept gry fajny, wykonanie też nie złe ale jeden ogromny minus... poświęcisz całe życie by wbić max. lvl... od 20 lvla potrzeba tygodnia grania na 1 lvl. W dodatku wszystkie serwery są wiecznie overcrowded wiec z reguły gra się tylko nocą... Prowadzenie karawany jest fajne, ale to możesz robić dopiero od 20 lvla (i tka wszyscy cie udupią więc najlepiej od 30).

 

Ja doradzam WoW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Last nie grałęm, grałem w Silka, koncept gry fajny, wykonanie też nie złe ale jeden ogromny minus... poświęcisz całe życie by wbić max. lvl... od 20 lvla potrzeba tygodnia grania na 1 lvl. W dodatku wszystkie serwery są wiecznie overcrowded wiec z reguły gra się tylko nocą... Prowadzenie karawany jest fajne, ale to możesz robić dopiero od 20 lvla (i tka wszyscy cie udupią więc najlepiej od 30).

 

Ja doradzam WoW :)

Wiem o tych wszystkich problemach w silkroadzie. Mi zawsze uda się po kilku próbach wbić :]. Można prosić coś darmowego? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobało,teraz nie gram bo czasu poprostu nie mam.

Ale o gustach się nie dyskutuje.

Acha,no i w Cabalu nie ma takiej grafiki dobrej jak w SilkRoad,(podobno bo nawet nie zdąrzyłem zagrać przez przepełnione serwery)ale ogólnie daje rade.

 

P.S,Podobno Silkroad ma najlepszą grafike jeśli chodzi o Mmorpg takich jak np.Muonline,Wow,Cabal itp.Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja - Rakion. W gierce jest sporo akcji.... powiedzmy że takie rpg i fps w jednym. Jeśli się w miarę dobrze gra, to nawet na 1 lvl'u możesz zabić gościa z kilkukrotnie większym. Co jakiś czas(nawet bardzo często) dodają nowe przedmioty, mapy/ poprawki itp..

Jest jedna wada - ten kto kupi sobie premium, jest "lepszy" - czyli np. na pierwszym poziomie może sobie kupić za specjalną kasę najlepsze przedmioty które może zazwyczaj posiadać gracz z co najmniej 60 poziomem(bez premii). :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Gunz: The Duel Jeżeli lubisz aktywne(nawet bardzo ;p) mmorpg/mmofps?. Ja najdłużej to zagrywałem się w Voyage Century i tego czasu niezapomnie nigdy :) Niema LVL tylko Skille, im więcej walczysz rapierem tym masz lepszy skill i atak fizyczny itp. Najważniejszy jednak jest twój statek których możesz posiadać kilka! Mapa to cała kula ziemska, są dostępne miasta od Aten po tortugę i Berlin. Wiele Dungeonów pełnych mitologicznych stworzeń, intuicyjny system craftu, a co najważniejsze: opłacalny. Mi sprawiało przyjemność samo podróżowanie statkiem, ale bitwy morskie to najlepsze co jest w tej grze :D No i te Walki z Hanzą o rywalizację jako najlepsza gildia polska :P (Hanza to taka Gildia polska która ma oddziały na wszystkich serverach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie tez wypowiem:

Jak sie nie ma Loadera do silka to ciezko wbic ale w nocy praktycznie od 2-3 problemow wiekszych nie ma.

Świat ciekawy :) ładnie wszystko skąponowane.

 

 

poświęcisz całe życie by wbić max. lvl... od 20 lvla potrzeba tygodnia grania na 1 lvl.

 

Haha tu mnie rozsmieszyles :D

Jesli godzine lub nawet mniej nazywasz tygodniem to naprawde na 60+ lvl trzeba grac wiekami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

L2 (ale nie darmowy, według mnie najlepsze mmorpg)

Kal-on-line (według mnie najlepszy darmowy)

Niektórzy jeszcze polecają Metin2, mi tam się nie podoba, niektórzy mówią, że to Tibia 3d...

 

A z tych 2 to SilkRoad. Grałem w oba, ale Last Chaos do dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a więc:

 

Silkroad - ta gra nie składa się już chyba z żyjących ludzi tylko boterów, cheaterów, bugerów i wszystko inne. Gra ma bardzo ciekawe rozwiązania i ogólnie wygląda i prezentuję się elegancko ale kto chce grać z cheaterami z którymi producent/wydawca nic nie robi ? Coś tam niby pokasowali konta czy coś, ale to i tak nic nie daje. W dodatku LAAAAAAAGI

 

Last Chaos - tutaj sprawa ma się trochę inaczej, lagi są małe jak na grę w której serwer leży w Ameryce - ale imo ta gra jest taka pusta, drętwa i takie dziwne klasy (jak tytan) - ogólnie, ciężko znaleźć w dzisiejszych czasach jakąś porządną grę mmorpg. Zreztą LC wydaje aeriagames która de facto najlepszych gier nie wydaje :/

 

Wydaję mi się, że powinieneś skupić się na innych tytułach z tego powodu, że oba wybrane przez Ciebie mmorpgi nie są najwyższych lotów, aczkolwiek nie mówię, że Ci się nie spodobają. Wszystko zależy od gustu :3

 

Przejrzyj google w poszukiwaniu ciekawych gier, ewentualnie mogę coś pomóc w wyborze ale nie bardzo wiem jaki klimat preferujesz.

 

Myślę, że to na tyle :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...