Skocz do zawartości

Savage 2


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Witajcie ludki, grał któryś z was w Savage 2? Z tego co widzę, to jest już za darmo do ściągnięcia i regularne konta są darmowe, natomiast premium daje dostęp do statystyk od początku istnienia konta, replaye, dwa dodatkowe sloty na itemy i że można jakimś Hellbourne'm grać tyle razy ile dusza zapragnie. Co Wy na to, zna ktoś jeszcze jakieś ukryte haczyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnałem to dwa dni temu, no i to jest jakaś lipa. albo ja coś źle robiłem albo nikt w to nie gra, bo było jakichś 5 aktywnych serwerów w lobby :sleeping: a pomijając sprawe serwerów to praktycznie nie widziałem różnic prócz skillów, hellbourne'ów i rozdawania punktów do atrybutów. oraz powiadomień że nie masz konta premium na wykonanie tego-czy-tamtego. po godzinie wywaliłem z dysku :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chcę zdementować pogłoski na temat ilości graczy, bo ta jest porównywalna z ilością osób grających w jedynkę. Nie wiem gdzie Kamrat patrzył, ale zazwyczaj 4-5 serwerów jest całkowicie lub w połowie zapełnionych. ;p

 

A co innego, że Savage 2 to imho rzeczywiście crap. S2 Games zdecydowało się na kilka rozwiązań, które całkowicie zniesmaczyły mi gameplay, który był przecież tak miodny w poprzedniej części. Chociaż i tak na pierwszy plan wysuwa się kompletnie nieczytelny i mało przejrzysty interfejs. Nawet ja, grając od roku w Savage 1, ciągle nie mogę się połapać o co w tym chodzi. ;/ Do tego dochodzą bezużyteczna broń dystansowa i losowe wyniki dueli. Generalnie nie polecam...

 

...za to gorąco zachęcam do grania w jedynkę! =D Chociaż stara, ciągle ma się dobrze, z prężnie działającym community graczy. Do tego jest nadal rozwijana, co prawda nie przez twórców. Tydzień temu ukazało się nowe fanowskie rozszerzenie Savage XR, które przede wszystkim znacząco poprawia grafikę, ale dodaje też kilka ciekawych ficzerów, min system sqadów (niestety na razie to beta i obecna wersja mocno obniża poziom klatek na sekundę poprzez źle działającą minimapę). Zdecydowania bardziej opłaca się ją ściągnąć, bo i waży o wiele mniej, i zabawy więcej.

 

Po więcej info zapraszam na: www.newerth.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...