Skocz do zawartości

3d Mmorpg gry-lista


gibon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,ostatnio mam wielką chęć w zagranie w jakieś gry MmoRpg.

 

Jeśli znacie jakieś fajne gry typu Muonline lub Metin2(oczywiście takie w którym nie ma abonamentu),to proszę mi jakieś polecić.

Z góry dziękuje.

 

Wiem że był taki temat,ale czasy się zmieniły,więc gry pewnie też,nie ma sensu odświerzać starego.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Polacy n00by strasznie zaniżają poziom Polski w internecie, np.

Grałem w Warcrafta3 Hum vs UD

Przeciwnik pisze: "hi,from"

Odpisuję: "hi,Poland"

A on: "ok, you can leave now"

Potem chciał mi zapłacić 170€ za wyjście z gry O_O Mówiłem mu, że to na pewno żart i żeby mnie nie kusił. Pytał się co tracę. Rozgrywkę w W3... itd. itp.

Internet powinien być od 15-18 lat. Żeby niedojrzałe dzieci nie psuły nam opinii wśród innych krajów.

 

@OnTopic: World of Warcraft, ale tylko jeśli jesteś kasiasty i nie szkoda ci tych pieniędzy.

btw. były już takie tematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol niby tak, ale wtedy nie dowiedziałbym się o Pattonie :(

Nie każdy (15 lub mniej lat) robi takie rzeczy

Nie każdy młody, który kupuje alkohol kupuje go dla siebie :)

 

Co do tematu, to czemu akurat 3D? Dód, liczy się gameplay, a nie płaskość. Poleciłbym coś dobrego, ale w mmorpgi przestałem grać 2 lata temu :( A najdłużej grałem w Maple Story.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo z was nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Prosiłem o gry darmowe,bez potrzeby płacenia abonamentu,gdybym chciał płacić abonament to bym grał w Wowa.

 

Hmm,czemu tylko gry 3d?Bo 2d mnie nie kręcą,choćby nie wiem jaki miała gameplay,fabułe,blablabla itp.

 

Nikas,też jesteś dobry dając linka do tej strony,to tak jak z tym typem co do tematu "Ulubione Dowcipy",zarzucił 10-cioma linkami o stronach z kawałami.

 

Nie zliczę nawet tych wszystkich postów nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę szczerze polecic Runes of Magic ;p Gra jest w dużej częsci zerżnięta z wowa ale dzieje się w innym świecie, ma ciekawe questy i dungeony. System 2-klasowości, po osiągnięciu 10 lvl możemy wybrać 2 klasę, dzięki temu tworzą się ciekawe połączenia np. Warrior/Rogue, Knight/Mage(:]) itd. Gra jest całkowicie bezpłatna, jest item szop ale są tam tylko itemy poprawiające wyglad a nie atrybuty. Od 1 lvl możemy mieć swój własny dom i dokupować do niego meble i go sobie urządzać jak chcemy ;p Minusem dosyć dużym jest waga instalki bo zajmuje około 4GB... i troche niezoptymalizowany silnik, ale warto :) Gra daje nam grywalność na poziomie WoW z podobnym bardzo stylem graficznym,craftingiem itd Ja zaczolem niedawno grac na Open Beta, 19 marca wychodzi full. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...