Skocz do zawartości

Szukam grafika


Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

Ze stony Phoenixa:

Będzie komercyjnie!

 

Projekt Maelstrom będzie komercyjnym! Taką decyzje podjąłem po rozmowie ze znajomym, który powiedział, że tytuły 2D również można sprzedawać. Jednakże gra będzie tania, więc nie ma się co martwić o to, że nasze portfele ucierpią.

Tu screen:

screen.jpg

 

Nie wiem jak to skomentować,co się stało ze starym grafikiem?że teraz nowego szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytuje z komenta na str:

"jesli gra bedzie miala taka grafike jak na screenie to kazdy zaden portfel nie ucierpi bo nikt nie kupi takiej gry. najtansze wino jakie pilem mozna kupic za 1,40. 'dziadunio'. gra bedzie tansza czy drozsza? jak na taka grafike to raczej nie liczylbym na to, ze ktos kupi ja zamiast takiego taniego trunku chociazby. sory. no chyba ze bedzie cud gospodarczy"

 

bo widzisz, nie chodzi mi o to zebys zrezygnowal z opcji yymm 'komerchy?' tylko konsument zeby chcial cos kupic, to musi sie mu to podobac. juz CS 2D ma lepszą grafikę (z tego co widze na screenie) a jest za free. http://g1.idg.pl/ftp/gry/thumb/cs2d2.gif

 

a własnie jak chcesz to sprzedawac? na płytach cd czy przez net? i nie bierz sobie do serca porownania z tanim winem, poprostu nawyki z I roku na dziennikarstwie. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: No i po co podniecasz się swoim komentem na stronie <_<...

Widamość ci już wysłałem, ale tutaj napiszę.

To narazie jest wstępna grafika, więc nie wiem co tak gadasz, że to się nie nadaje do sprzedania. Projekt robiony jest od dwóch tygodni, więc nie wiem po co odrazu mieszasz wszystko z błotem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro heh

 

aa no mowie zebys sie nie zrazal. nie chce cie zniechecac czy krytykowac i mieszac z blotem. tylko napisalem fakty. widzisz bo zapanowal kryzys gospodarczy i POLACY i w ogole wszyscy, tam gdzie kryzys) stali się bardziej 'oszczędni'. i o. i nie pisz ze sie podniecam bo chyba nie wiesz co to słowo stricte oznacza. ale ogolnie lubie 2d topdown, nawet z kiepska grafiką. ale mam nadzieje ze znajdziesz dobrego grafika sklonnego do wspolpracy, ktory wezmie za wspolprace 'niedrogo'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Eee, gadanie. Kryzysu nie ma, to wymysł telewizji. (TAk samo jak istnienie Albanii i to że Paul Mc'Carthney żyje). Ale nie sądzę żeby ktoś miał zamiar kupować takiego TDS'a, takie gry w gm robi się dla FUN'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...