Skocz do zawartości

Escape The Room


getStringFromObject

Hmm  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o grach typu Escape The Room?

    • Są świetne, potrafię w nie grać godzinami
      5
    • Pięć minut zabawy, potem mi się nie chce
      7
    • Od razu patrze jak przejść
      1
    • Ssą
      1
  2. 2. W jakie gry tego typu gram najczęściej?

    • Flashowe japońskie produkcje
      13
    • Shizm 2/ Alida - ogolnie na komputerze
      3


Rekomendowane odpowiedzi

W tym nie ma nic logicznego Oo

Zależy czy umiesz w to grać bo jeżeli nawalasz kursorem po pokoju tylko dlatego żeby znaleść kluczyk pod łóżkiem to przepraszam bardzo. Skoro ty Japanstache klikasz gdzie sie tylko da żeby znaleźć kluczyk to już twoja sprawa ale inni potrafią grać w takie gry i podchodzić do nich w logiczny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@topic Nie lubie takich gier, a ankieta jest źle skonstruowana, bo nie ma negatywnych opcji.

@btw Można by w 1 dodać "nie grywam" i "nie gram i nie lubię takich gier".

@topic[again] W tych grach nie ma nic logicznego. logiczna to może być gra, na jakiej zrobienie wpadłem mając biegunkę, czyli:

@offtop jestes se gostkiem i wyznaczasz mu droge przez plansze, rozstawiajac przy okazji przedmioty pomocnicze. Musisz wyznaczyc droge do toy-toy'a, a po drodze sa srodki przeczyszczajace na rozwolnienie i wegiel utwardzajacy kupe, a twoje zadanie to dojsć do tego kibla bez przesuniecia paska do zatwardzenia, lub rozwolnienia xD. A może jednak zrobię KIEDYŚ tę grę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@topic Nie lubie takich gier, a ankieta jest źle skonstruowana, bo nie ma negatywnych opcji.

Jak to nie ma...

@btw Można by w 1 dodać "nie grywam" i "nie gram i nie lubię takich gier".

Po co? Skoro nie grywasz to nie pisz ani nie głosuj w tym temacie, ot co...

@topic[again] W tych grach nie ma nic logicznego. logiczna to może być gra, na jakiej zrobienie wpadłem mając biegunkę, czyli:

Zależy od tego w jaki sposób grasz bo chociażby łączenie zebranych przedmiotów ma w sobie nutkę logiczności.

@offtop jestes se gostkiem i wyznaczasz mu droge przez plansze, rozstawiajac przy okazji przedmioty pomocnicze. Musisz wyznaczyc droge do toy-toy'a, a po drodze sa srodki przeczyszczajace na rozwolnienie i wegiel utwardzajacy kupe, a twoje zadanie to dojsć do tego kibla bez przesuniecia paska do zatwardzenia, lub rozwolnienia xD. A może jednak zrobię KIEDYŚ tę grę....

To byłaby najlepsza gra na GMC...ale co w tym logicznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przygodówki (czy tam EtRy) to gry nielogiczne, to ja nie jestem fanem gier Blizzarda. Żeby przejść taką grę trzeba pomyśleć, co może pomóc w danej sytuacji.

 

BTW. Nie stwierdzajcie nic wg. tego wzoru:

- Nie rozumiem tej gry! Będę klikać gdzie popadnie!

Pół roku później...

- Yeah! Drugi room!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...