Skocz do zawartości

Zablokowane CD-action


Patriarcha

Rekomendowane odpowiedzi

Idź usługuj kobiecie jak piesek, nazywając ją panią i dając bić się po twarzy za każde nieposłuszeństwo. Tak na marginesie spytam, jaka laska tak cie wytresowała?
Tak! Nabijmy znowu 5 stron bezsensownej paplaniny na temat rzekomej dominacji kobiet! Przecież to temat rzeka, a jaki ciekawy!

 

Od siebie dodam tylko, że ogólny poziom tych felietonów w C-Action jest dość nędzny. Redaktorzy najczęściej wylewają do rubryk swoje życiowe frustracje i niepowodzenia. Chociaż i tak nic nie przebije tekstu o bzdurnych nazwach... leków.

 

E: Oh najn, Woock wkroczył do akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pozwoliłem sobie otworzyć ten temat by dodać jeszcze swoją wypowiedź, ponieważ wypowiedź Feynorna dotyczyła mnie.

 

Teraz nie udawaj głupszego niż jesteś w stanie być Ranmusie. No i co z tego, że takie same tematy mogą być na innych forach, pokroju tibia.pl? MAC ABRA pisał o ogólnym poziomie dzisiejszych żartów w tak ambitnych miejscach jak to, a nie nawiązywał do konkretnego forum. Prawdopodobnie pisał o GMClanie, ale to nie ma znaczenia

Właśnie ma znaczenie, bo ktoś rozpuszczał ploty, że w cda jest wzmianka o gmclanie i ten wątek został założony tylko i wyłącznie dlatego, bo chcieliśmy by ktoś zarzucił cytatem (a nie wszyscy kupują ten miesięcznik), co też patriarcha uczynił. Szczerze mówiąc gówno nas obchodziło czy dotyczył on głupot w szkole, złotych rybkach czy hokeju na trawie, miało być konkretnie o gmclanie, a nie ma. Jeżeli myśłałeś, że tekst mac abry został zarzucony tutaj bo chcieliśmy podyskutować o temacie jaki zarzucił, to żeś się grubo pomylił. Chciałeś mi pojechać, a sam żeś wyszedł na debila. Obvious troll is obvious.

 

update:

Ahhh Feynorn to ten obrońca ciapowatych mężczyzn i wróg niezależnych kobiet... heheh... T-R-O-L-L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...