Skocz do zawartości

War Cieniasy


Jeremiah

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy i do uploadera wrzuciłem swoją pierwszą poważną grę. Mam nadzieję, że Wam się spodoba, bo to by była dla mnie mobilizacja. Bardzo proszę, o szybkie odpowiedzi, bo nie mam Internetu i piszę od kuzyna.Jutro już wyjeżdżam(szkoła :( ).Jeśli to możliwe to jeszcze dzisiaj.I bardzo proszę o wytknięcie błędów!Z góry wielkie dzięki.

 

 

A poza tym dalej będę ulepszał swoją grę "WC".

 

I jakbyście mieli jakieś pytania, to walcie śmiało

 

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ta graj est super najlepsz którą widziałem chciałbym podziękować że ją stworzył ten gościu od niej bardzo ci dziękuje to jest po prostu super lepszej nie znajdziesz. Chyba każdy się ze mną zgodzi. Prawda jest tak że ten co ją zrobił powinien ją dać na rynek na grywać na płytki, bo taka szansa zdaża się tylko na milion. Jestes super cepku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta graj est super najlepsz którą widziałem chciałbym podziękować że ją stworzył ten gościu od niej bardzo ci dziękuje to jest po prostu super lepszej nie znajdziesz. Chyba każdy się ze mną zgodzi. Prawda jest tak że ten co ją zrobił powinien ją dać na rynek na grywać na płytki, bo taka szansa zdaża się tylko na milion. Jestes super cepku.

 

chce powiedzieć. że ta gra jest fajna ze względu na grafikę,i styl grania.

 

Nie wiem nad czym te zachwyty. TA GRA NIE MA SZANS NA RYNKU GIER KOMPUTEROWYCH!!!! Przecież jest tyle bogatych firm, które na swoje gry wydają setki, a nawet tysiące DOLARÓW! Taka nisko budżetowa produkcja ma małe szanse na sukces, szczerze mówiąc gdyby ta gra kosztowała powyżej 50 zł(15.8356 USD) to miałbym wielkie wątpliwośći czy zakupić ten produkt. Nie przesadzajmy bo dla mnie gra jest co najwyżej przeciętna :boxed: Tym bardziej jestem zdzwiony że to jest zdanie experta. Mam nadzieje że tym razem jednak experci się mylą.

 

Tymon: I po co były te niepotrzebne komentarze? =] Skasowałem 3 ostatnie posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Experci się nie mylą.Ale rzeczywiście, tylko frajer by za to zapłacił... :) Ale tu chodzi o rozrywkę.Jestem trochę zawiedziony zdaniem BigSharka, gdyż jego Cairo 3 wpadło mi do gustu... :)

Grafikę i zachowania kompów zostawiłem bez zmian,bo lubię się śmiać...I chyba nie tylko ja... :D

A więc skonczyłem pierwszą część War Cieniasów!!!Do pobrania w uploaderze!

Kończę, gdyż mam zamiar zrobić ulepszoną część drugą, do której pierwsza się nie umywa!

Poprawię grafikę i animację, inteligencję komputera, realistykę gry, wprowadzę misje...itp.itd. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...