Skocz do zawartości

Wyxifyhowana Infiltracja


Newman

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Operacja Xifyh

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Armia Czerwonej Gwiazdy od wielu lat próbuje przejąć kontrolę nad światem. Specjalny agent Xifyh zostaje wysłany do głęboko zakorzenionej w dżungli bazy należącej do ACG. Misją Xifyha jest odkrycie jakie niecne plany pierwszy minister ACG ma wobec świata, i oczywiście powstrzymanie go. Zadanie nie jest jednak proste, ponieważ bazę którą Xifyh będzie infiltrował wróg dobrze zabezpieczył.

 

Nie planuję komplikować tej gry za bardzo - (skakanie, strzelanie). Czyli to, co czyni takie proste platformówki dobrymi. Postaram się jednak stworzyć ten specyficzny klimat oraz spróbuję skonstruować ciekawe i oryginalne misje.

 

Autorzy:

Programowanie:
Paweł (Newman) Naumowicz

Fabuła:
Paweł (Newman) Naumowicz

Grafika:
Paweł (Newman) Naumowicz

Muzyka:
muzyk poszukiwany

Screeny:

 

Ekran Tytułowy

Mapa

Pierwsza Misja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam pytanie ile będzie zajmowało około przejście gry?

-Ciężko to stwierdzić mając dopiero zobione jakieś 7-8% gry. "Operacja Xifyh" raczej nie będzie długa, składać będzie się z kilkunastu misji których przejście zajmuje troszkę czasu (będzie dużo skradania się).

 

(...) chciałbym sie dowiedzec troche wiecej o fabule jesli to co napisałes to tylko ogolne wytyczne.

-Fabuła będzie do schrupania dopiero gdy ukończę projekt :P

Nie chcę zbyt wiele zdradzać.

 

Jakby ci się nie chciało robić już grafik to wołaj mnie na PW.

-Nigdy w życiu ^.-

Akurat tworzenie grafiki sprawia mi najwięcej radości... szkoda, że nie mogę powiedzieć tego samego o silniku.

 

Na miłość boską, zrób coś z tym tytułem!

-W sumie nawet nad tym myślałem. Gra na początku miała nazywać się "Operacja Xifyh" i chyba przy tym zostanę.

 

 

Projekt ma się dobrze. Cały czas pracuję nad AI przeciwników. Tworzę cały czas drugą misję - mapka gotowa, ale AI musi być zrobione abym mógł dalej ruszyć. Próbuję także skomponować jakieś klimatyczne nutki w "milky trackerze", ale jak na razie to samo badziewie wychodzi. Nie mam talentu do muzyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...